Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Екологічні читання у Центральній бібліотеці

Екологічні читання у Центральній бібліотеці

Центральна бібліотека спільно з «Екологічною  радою Криворіжжя« проводить еко-просвітницькі зустрічі, метою яких є формування екологічної культури населення.

Співробітники Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» (пр. Поштовий, 42)  завжди позитивно реагують на діяльність громадських екологічних організацій, що направлена ​​на поліпшення екології нашого міста, адже, погана екологія – причина багатьох наших бід.

На минулому тижні Центральна бібліотека  знову стала майданчиком для обговорення екологічних питань, які хвилюють не тільки екологів міста, а й кожного криворіжця.  В читальному залі зібравлись члени громадської спілки «Екологічна рада Криворіжжя», активісти екологічного руху, студенти КНУ, читачі бібліотеки. Було підведено підсумки діяльності спілки  за 2017 рік та підсумки спільної просвітницької роботи бібліотеки з громадською організацією «Екологічна рада Криворіжжя».

Про спільні екологічні заходи  в межах проекту «Екологічні читання при центральній бібліотеці» присутніх ознайомила завідувач відділу обслуговування Косих В.В.  Піднімалися найрізноманітніші теми, але завжди ті, що цікаві мешканцям. Такім чином,  за чотири роки співпраці ми говорили про проблеми міського сміття, якості води і повітря в місті, піднімали теми екопоселень, бездомних тварин і ін.

Такі еко-просвітницькі зустрічі регулярно збирають все більше і більше зацікавлених людей, які бажають брати активну участь у практичній діяльності з охорони природи в Кривому Розі.

Ми всі повинні розуміти, що не тільки від нових технологій, а й від правильного, відповідального ставлення до екології залежить яким буде наше життя в промисловому місті. Приєднуйтесь до еко-просвітницьких ініціатив, ставайте членами громадських екологічних організацій, адже тільки спільними зусиллями вирішуються складні екологічні питання.

Еко життя у великому місті - це простіше, ніж нам здається!

вгору