(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Єдиний реестр засуджених та осіб, узятих під варту, та система «Касандра» як елемент штучного інтелекту в роботі із засудженими

Єдиний реестр засуджених та осіб, узятих під варту, та система «Касандра» як елемент штучного інтелекту в роботі із засудженими

Наказом Міністерства юстиції України № 2023/5 від 26.06.2018 в Україні запроваджено порядок формування та ведення Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, що забезпечить перехід на електронне ведення справ клієнтів пробації.

Запуск та забезпечення функціонування цієї системи дозволить створити єдину базу даних інформації про засуджених та ув'язнених, забезпечити оперативну комунікацію між органами та установами пенітенціарної системи та пробації, а також забезпечить взаємодію з іншими державними структурами, які працюють з реєстрами.

Із запуском Реєстру вперше в Україні розпочнеться облік рецидивів злочинів за єдиною методикою. Відтак можна буде побачити, скільки людей реально повторно потрапляють в систему відбування покарань і порівнювати дані персонально кожної людини, що дозволить також удосконалити індивідуальний підхід при роботі із засудженими з метою їх ефективного виправлення та ресоціалізації.

Також необхідно наголосити, що до Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту включено спеціальну систему «Кассандра» як підсистему для обліку даних з оцінки ризиків скоєння повторного кримінального правопорушення обвинуваченим чи засудженим виходячи з індивідуального підходу до кожної особи.

вгору