(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Е- РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ – ШВИДКО, ПРОСТО ТА ДОСТУПНО

Е- РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ – ШВИДКО, ПРОСТО ТА ДОСТУПНО

Реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання онлайн

Щоб скористатися послугою електронна «прописка», необхідно зареєструватися на порталі «Дія», в списку послуг вибрати необхідну й заповнити заяву та підписати її за допомогою електронного підпису. Наразі дана послуга доступна для власників ID-паспортів (після прийняття відповідного Закону послуга стане доступною и для власників паспортів-книжок). Якщо Ви власник житла, то реєстрація пройде автоматично (але тільки в тому випадку, якщо нерухомість включена до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно). Якщо ж Ви орендуєте квадратні метри, то їх власнику на електронну пошту або в додаток «Дія» (якщо людина його встановила і активувала) прийде посилання-підтвердження, за допомогою якого надається згода на Вашу реєстрацію.

Дані про нове місце проживання автоматично з’являться в реєстрі територіальної громади. Послуга буде надана протягом доби.

Реєстрація місця проживання дитини

Також на порталі Дія криворізькі батьки можуть подати заяву на реєстрацію місця проживання дитини віком до 14 років за адресою одного з батьків з одночасним зняттям з реєстрації з попереднього місця проживання.

Для оформлення такої послуги батькам необхідно мати електронний підпис, заповнити заяву та оплатити адміністративний збір. Якщо адреси реєстрації місця проживання батьків не збігаються, необхідно отримати згоду іншого з батьків. Для цього другому з батьків потрібно підписати заяву за допомогою електронного підпису. Після формування заяви та одержання згоди іншого з батьків (за потреби) її буде передано в обробку до відповідного органу реєстрації.

вгору