(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Довідка про реєстрацію місця проживання громадян (форма 13)

Довідка про реєстрацію місця проживання громадян (форма 13)

Довідка про реєстрацію місця проживання громадян – це інформація про зареєстроване місце проживання особи, тому вона надається органом реєстрації, який здійснює повноваження щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб у відповідній адміністративно-територіальній одиниці. Форма довідки затверджена додатком 13 до постанови Кабінету Міністрів України, звідки й розповсюдилась назва – форма 13.

Відділ реєстрації місця проживання громадян виконкому Центрально-Міської районної у місті ради формує та надає довідки про реєстрацію місця проживання особам, місце проживання яких, зареєстроване на території Центрально-Міського району та селища Авангард міста Кривого Рогу.

 

  1. Як отримати довідку про реєстрацію місця проживання (Форма 13)?

Особисто звернутись з документом, до якого внесено відомості про реєстрацію місця проживання особи (паспорт громадянина України, ID-картка, , тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) до відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (вул.Староярмаркова, буд.44)

 

  1. Хто має право отримати довідку про реєстрацію місця проживання громадян?

Має право: сама особа, батьки (усиновителі),  опікуни, піклувальники. Також можливо отримати довідку представнику особи за дорученням, оформленим в установленому законодавством порядку, при цьому необхідно надати документ, що засвідчує особу представника.

За для вашої безпеки відділ реєстрації місця проживання громадян, здійснює прийом виключно за попереднім записом, за графіком: з 08.00 до 16.30 (з понеділка по п’ятницю, та кожну другу суботу місяця), обідня перерва з 12.30 до 13.00, та за наявності засобів індивідуального захисту (медичної маски або респіратора).

Телефон для консультацій та запису: 067 777 39 51 e-mail: cg-ispolkom-vrmpg@vykonkom-tsmkr.gov.ua

вгору