Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | До уваги суб'єктів господарювання !

До уваги суб'єктів господарювання !

Шановні суб'єкти господарювання, перевірити чи включено Вас до Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік можна на Інспекційному порталі (http://ias.brdo.com.ua), у тому числі Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державною службою України з питань праці та іншими органами. Пошук можливий за назвою суб'єкта господарювання або за його кодом ЄДРПОУ.

На офіційному сайті Держпродспоживслужби України (www.consumer.gov.ua), розміщено перелік уніфікованих актів державного контролю, які складаються інспекторами за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю):

-       щодо додержання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів;

-       стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами;

-       щодо додержання операторами ринку вимог законодавства стосовно постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках тощо.

Шановні суб'єкти господарювання, радимо ознайомитися з переліком питань, зазначених в уніфікованих актах державного контролю, для здійснення самоконтролю та приведення господарської діяльності у відповідність до норм чинного законодавства України.

Самоконтроль - це залог успішної підприємницької діяльності та гарантія забезпечення прав і інтересів споживачів!

вгору