Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | До уваги суб’єктів господарювання!

До уваги суб’єктів господарювання!

Офіційне оформлення працевлаштування є, в першу чергу, гарантією соціального захисту найманих працівників, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу з метою досягнення позитивного результату.  Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

Подолання нелегального працевлаштування найманих працівників, недопущення виплати заробітної плати «у конвертах», досягнення гарантій оплати праці відповідно до кваліфікації працівника та вжиття дієвих заходів щодо упередження виникнення заборгованості з виплати заробітної плати є актуальною темою сьогодення. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, які використовують найману працю, повинні дотримуватись вимог чинного трудового законодавства. Адже виплата заробітної плати «у конвертах» – тягар сучасності, який несе за собою багато негараздів як для держави, так і громадянам особисто.

Регулювання трудових відносин на законодавчому рівні гарантує пенсійне забезпечення та безпечні умови праці, вчасне та у повному обсязі надходження податків до міського бюджету.

вгору