Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

У рамках дії меморандуму про співробітництво та взаємодію між Державною службою зайнятості та Київським міським відділенням Фонду соціального захисту інвалідів інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України – вищий навчальний заклад, заснований Міністерством соціальної політики України проводить прийом на навчання осіб з інвалідністю за кошти Фонду соціального захисту інвалідів.

Прийом на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за заочною формою навчання проводиться на основі раніше здобутої вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за такими спеціальностями психологія, економіка, менеджмент, соціальна робота. Термін навчання залежно від спеціальності – 2-2,5 років.

Набір студентів для здобуття освітнього ступеня магістра  проводиться на основі освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра, спеціаліста, магістра за спорідненою чи іншою спеціальністю за такими спеціальностями: психологія, економіка, менеджмент, публічне управління та адміністрування. Термін навчання 1,5-2 роки на денній формі навчання, 2-2,5 роки на заочній.

Набір студентів на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (на старші курси без проходження зовнішнього незалежного оцінювання за результатами фахового вступного випробування) проводиться за спеціальностями менеджмент, економіка, психологія. Форма навчання – заочна.

Детальнішу інформацію про навчання можна отримати на сайті www.spk-dszu.ksev.ua.

Додатково інформуємо, що відповідно до пункту 7 розділу IV Типового положення про центр професійної реабілітації інвалідів, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 06.04.2015 № 379, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.04.2015 за № 425/26870, до Центру не приймаються на навчання інваліди, які вже мають професії, отримані у центрах професійної реабілітації інвалідів державної або комунальної форми власності, і не працевлаштувалися за набутою професією, крім випадку, якщо за рішенням МСЕК інваліди у зв’язку з погіршенням стану здоров’я не можуть працювати за раніше набутою професією і потребують перенавчання.

        

вгору