Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | До уваги мешканців району!

До уваги мешканців району!

У період з 25.10.2017 по 27.10.2017 у приміщені Криворізького державного цирку пройшла XXII виставка - ярмарок «Криворізькі контракти».

Протягом багатьох років основним гаслом виставки-ярмарку є «Купуйте українське! Купуйте криворізьке!». Головна мета заходу - це демонстрація досягнень і новинок виробництва продуктів харчування, налагодження взаємовигідних ділових контактів, укладання договорів між суб'єктами господарювання на наступний маркетинговий рік, просування на споживчій ринок конкурентно-спроможної якості продукції.

В Центрально-Міському районі здійснюють діяльність 12 суб'єктів підприємницької діяльності, які офіційно зареєстровані як товаровиробники, які з гідністю представляли свою продукцію та успішно конкурують на внутрішньому ринку товарної продукції.

Учасниками ХХІІ-ої спеціалізованої виставки-ярмарку «Криворізькі контракти-2017», які представляли Центрально-Міський район були:

-     ПрАТ "Криворізький молокозавод №1" (виробництво молочної продукції), директор Горбунов Олексій Олексійович;

-   TOB «Геліос ЛТД» (виробництво безалкогольних напоїв), директор Бєла Олена Володимирівна.

Крім того, до нас традиційно приєднався товаровиробник Криворізького району ФОП Василенко Костянтин Валерійович, який забезпечує населення м'ясними та ковбасними виробами, виготовляє високоякісну продукцію, яка реалізується в нашому місті, а також ФОП Морозова Світлана Альбертівна, крамниця «Веселі карамелі», яка є постійним учасником святкових ярмарок у районі.

За підсумками проведення виставки-ярмарку «Криворізькі контракти-2017» дипломами управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради нагороджено всіх учасників виставки-ярмарки.

вгору