(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | До уваги мешканців району!

До уваги мешканців району!

До Центрально-Міської  районної у місті ради надійшло подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області  з приводу необхідності внесення змін до списку присяжних Центрально-Міського районного суду м. Кривого Рогу.

   Відповідно до ст. 5 Закону України “Про судоустрій та статус суддів”, народ бере участь у здійсненні правосуддя через присяжних.

         Відповідно до ст. 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Центрально-Міська районна у місті рада проводить підбір кандидатів на посади присяжних для участі у судових засіданнях в Центрально-Міському районному суді м. Кривого рогу.

    Згідно вимог ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

         Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

   Бажаючих просимо звертатися до юридичного відділу виконкому Центрально-Міської районної у місті ради за адресою: м. Кривий Ріг,  вул. Свято-Миколаївська, буд.27, каб.415а.

Заяви та документи приймаються до 20.05.2019р.

         Контактний номер телефону:  493-83-00

вгору