(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | До уваги мешканців Центрально-Міського району!

До уваги мешканців Центрально-Міського району!

Згідно плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища на 2019 рік, фахівцями ВСП «Криворізький міський відділ лабораторних досліджень ДУ ДОЛЦ МОЗ України» щомісяця проводиться відбір проб води відкритих водоймищ річок Саксагань та Інгулець для подальшого дослідження на мікробіологічні показники.

За результатами досліджень проб води, відібраних у березні поточного року в річці Інгулець (понтонний міст вул.Шокальського, пішохідний міст вул.Машинобудівна, сел.Рудничне) та у квітні 2019 року в річці Інгулець (автодорожній міст вул.Миколаївське шосе, понтонний міст вул.Солдатська) виявлено значне перевищення нормативних показників якості води, що свідчить про забруднення річки несанкціонованими стоками.

З метою збереження водних ресурсів і попередження забруднення водних об'єктів Центрально-Міського району виконком районної у місті ради  звертає увагу власників приватних домоволодінь, які територіально розташовані біля водоохоронних зон річок Інгулець, Саксагань та інших водойм, на  недопущення потрапляння каналізаційних та зливових стоків у зазначені водні об'єкти і додержання режиму використання території водоохоронних зон.

Згідно з графіком районною робочою групою з питань охорони навколишнього природного середовища проводяться обстеження водних об’єктів району. У разі виявлення фактів вищевказаних правопорушень для осіб, які вчиняють правопорушення, передбачена адміністративна відповідальність і застосування штрафних санкцій згідно діючого законодавства України.

вгору