Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | До побачення, «Ялинка-2019!»

До побачення, «Ялинка-2019!»

Завершилися новорічні та різдвяні свята, відлунали  новорічні ранки для дітей, вистави та казки. Позаду приємна новорічна суєта, підготовка до свят, встановлення, прикрашання та відкриття ялинкових містечок  та веселі розваги біля ялинок. Головна ялинка Центрально-Міського району, розташована на Театральній площі, радувала дітей і дорослих протягом свят, працювало ялинкове містечко, відбувалися святкові заходи, лунала музика. Мешканці і гості району люблять це красиве місце, тут завжди людно, гамірно та весело, а поруч – улюблений усіма заклад культури – КП “Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка”. Саме сюди поспішали завітати протягом новорічних та різдвяних свят маленькі та юні криворіжці, сім’ї з дітьми, бабусі та дідусі з онуками, щоб переглянути нову новорічну казку.

В холі театру була встановлена височенна, святково прикрашена ялинка, біля якої протягом свят двічі на день проводилися новорічні ранки з  казковими персонажами, Дідом Морозом та Снігуронькою. Діти із задоволенням водили хороводи з улюбленими героями, розповідали вірші та співали пісні Діду Морозу, отримували подарунки, фотографувалися, а потім всі гостинно запрошувалися до глядацької зали переглянути новорічну казку “Чаклунка”. Нова, сучасна постановка режисера А. Івасіх супроводжувалася світловими, звуковими та димовими ефектами, тут були і яскраві персонажі, і сучасні декорації, і музика, і балет, і боротьба добра та зла, і щасливій кінець.

В суботу, 12 січня, на Театральній площі відбувся святковий захід “Різдвяна коляда на Поштовому”. Гостями заходу були учасники АТО та члени їх сімей, мешканці та гості Центрально-Міського району. Святковою ходою пройшли учасники заходу головним проспектом міста до Театральної площі та взяли участь у концертній програмі.

На такій приємній ноті завершилися новорічні та різдвяні святкування в нашому районі. Висловлюємо подяку всім, хто створював новорічний, гарний настрій, активним учасникам районних святкових заходів: КП “Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка”, КЗ “Палац культури “Карачуни”КМР, студентам КВНЗ “Криворізький обласний музичний коледж” ДОР, КПНЗ “ПДЮТ Центрально-Міського району”КМР, “ЦПО “Зміна” КМР.

Бажаємо усім криворіжцям  щасливого, благополучного, успішного,  а головне – мирного нового 2019 року!

вгору