(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | До Міжнародного дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей

01 червня, в Україні та світі традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей. В Україні День захисту дітей відзначається згідно з указом Президента від 30 травня 1998 року.

Заклади культури Центрально-Міського району долучилися до участі у районному заході з нагоди Міжнародного дня захисту дітей: КП “Криворізький академічний театр драми та музичної  комедії імені Т.Шевченка” надав “ростові ляльки” улюблених героїв мультфільмів, бібліотечні працівники підготували яскраві костюмовані образи та інтерактивні ігри, веселі конкурси, цікаві вікторини та інші розваги для дітей.

Учасники заходу із задоволенням взяли участь у “Веселих уроках безпеки життєдіяльності від клоуна Льоліка”, що провели працівники Центральної бібліотеки КЗК “Міська дитяча бібліотека” КМР, грі-забаві “Веселімось, граємо — літечко стрічаємо”, що провели працівники бібліотеки-філіалу №8 КЗК “Міська дитяча бібліотека” КМР. А інтерактивна гра “Правила безпеки на дорозі” за участю представників полку патрульної поліції м.Кривого Рогу та Відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК “Міська бібліотека для дорослих” КМР, що стала останнім часом популярною серед школярів молодшого та середнього віку, вчила дітей правилам дорожнього руху та поведінці пішоходів на дорозі. Наші діти виявилися добре обізнаними, кмітливими і розумними, адже в процесі гри показали патрульним поліцейським гарні знання та порозуміння щодо поведінки на дорозі.

Літо розпочалося, попереду у дітвори довгоочікувані літні канікули, тому тема правил безпеки на дорозі є зараз надзвичайно актуальною і важливою.

вгору