(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | До Міжнародного дня музеїв

До Міжнародного дня музеїв

18 травня 2021 року в КЗК “Міський історико-краєзнавчий музей” КМР відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня музеїв. На святковий захід були запрошені краєзнавці, співробітники музеїв промислових підприємств і навчальних закладів, творча інтелігенція міста, журналісти. Працівників музейної справи щиро привітав міський голова Костянтин Павлов, який високо оцінив їх вклад у розвиток музейної справи та вручив заслужені відзнаки колективу музею та працівникам. З теплими словами привітання звернулась до присутніх голова Центрально-Міської районної у місті ради Катерина Мурашова та вручила районні відзнаки кращим співробітникам за плідну працю в музейній галузі.

До теплих слів й побажань долучились голова Координаційної ради «Кривий Ріг – рідне місто», почесний громадянин міста, заслужений працівник промисловості України, громадський та політичний діяч Дмитро Степанюк; краєзнавець Людмила Похітун; голова криворізької організації Національної спілки журналістів України Людмила Тіміргалєєва; краєзнавець, екскурсовод та туристичний гід Іван Найденко.

18 травня відзначалась ще одна пам’ятна дата – 140-річчя від початку промислового видобутку залізної руди на Криворіжжі. Гості святкового заходу мали чудову нагоду ознайомитись з тимчасовою експозицією «Народження степової Каліфорнії», яку представив заступник директора історико-краєзнавчого музею Олександр Мельник. До уваги гостей була представлена цікава мультимедійна презентація - серія фото світлин, що ілюструють розвиток гірничої справи у краї від 1881 року і до сьогодення: найбільш знакові та потужні підприємства, технологічні новації, відбудова та подальша модернізація промислових потужностей. І все це у супроводі різнотипних знарядь праці, освітлювальних приладів, захисної амуніції, що застосовувались під час видобутку залізної руди. Виставка доповнена спеціалізованими виданнями з фондів музею з історії гірничо-металургійного комплексу та колекцією мінералів Кривбасу.

Захід отримав широке висвітлення у засобах масової інформації.

вгору