(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | До Дня місцевого самоврядуваня

До Дня місцевого самоврядуваня

07 грудня в Україні відзначався День місцевого самоврядування. Саме в цей день, ще у 1990 році, був прийнятий Закон України «Про місцеве самоврядування». Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, міських, районних і обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

З цієї нагоди в Центрально-Міському районі, в КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» відбувся районний урочистий захід “Працюємо для людей”.

Вітання з нагоди професійного свята та заслужені відзнаки приймали запрошені гості від голови Центрально-Міської районної у місті ради Катерини Мурашової, депутата Дніпропетровської обласної ради Аріни Пустової, заступника голови Центрально-Міської районної у місті ради Сергія Логвінова.

В концертній програмі взяли участь кращі творчі колективи і солісти закладів культури Центрально-Міського району: народний художній колектив «Театр моди «Дебют», КПНЗ ЦПО “Зміна” КМР; народний художній колектив “Студія естрадного танцю “Ренесанс”, зразковий художній колектив «Театр пісні «Зустріч» Палацу дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району; студенти Криворізького обласного фахового музичного коледжу; солісти Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка Ельвіра та Микола Єфименки. Щира подяка адміністрації театру за сприяння в організації та проведенні урочистого заходу та всім учасникам святкової концертної програми.

Хотілося б від усього серця побажати всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє України. Нехай день 7 грудня об’єднає у спільному прагненні зробити наше місто і всю Україну щасливими і багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

вгору