Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | До Дня людей похилого віку

До Дня людей похилого віку

На початку жовтня  відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. В закладах культури Центрально-Міського району проводяться зустрічі-діалоги, години доброти,  години спілкування, інші мистецькі заходи. 

У Центральній бібліотеці КЗК «Міська бібліотека для дорослих» пройшла година вшанування «Мудрі і багаті літами», що   розпочалася з привітання шановних гостей та  побажання благополуччя, міцного здоров’я на довгі роки, впевненості в завтрашньому дні. Це був вечір душевного спілкування, де лунали старовинні, класичні  романси, ліричні українські пісні  у виконанні давніх друзів бібліотеки – членів  арт - групи КУ «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів Центрально- Міського району». Творчі виступи  зворушили всіх присутніх до глибини душі  та подарували приємні емоції.  А гуморески, дотепні жарти та гумористичне опитування подарували піднесений настрій, адже, незважаючи на поважний вік, ці люди завжди випромінюють життєву енергію та оптимізм.

Гості свята висловили щиру подяку бібліотекарям Центральної бібліотеки для дорослих за організований захід та отриманий позитивний заряд енергії, а також, можливість згадати безтурботну молодість.

Приємно відзначити, що у цих стінах працівники знаходять підхід до кожного читача та створюють всі умови зігріти їхні душі і серця. У житті багато залежить від нас. То лише в казках жива вода лікує і оживляє людей, а чародії дають силу і мужність. Немає сьогодні казкової чудодійної сили. Є  людська сила милосердя – дарувати хоч краплинку добра своїм близьким, а особливо – людям похилого віку.

вгору