(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Дню визволення міста присвячується...

Дню визволення міста присвячується...

77 років тому на Криворіжжі відлунали останні постріли важкої, трагічної війни. 22 лютого 1944 року, в ході Нікопольсько-Криворізької операції, війська 3-го Українського фронту штурмом оволоділи нашим містом та визволили його від окупантів, увійшли в зруйноване, але непереможене місто... І саме в цей день, день пам'яті про всіх і кожного, хто здобув перемогу над ворогом, наш народ вклоняється великим тим рокам, несе квіти до братських могил...

В Центрально-Міському районі відбулася церемонія запалення “Вогню пам'яті” та урочисте покладання квітів до братської могили загиблих воїнів (“Вічний вогонь”), на вул.Свято-Миколаївській, 45. Вогонь — це символ пам'яті поколінь про подвиг і славу нашого народу. І 22 лютого, саме від вогню біля братської могили - Вогонь Пам'яті передається до Монументу “Перемога”. Церемонію передачі Вогню Пам'яті здійснили: учасник бойових дій на території інших держав, полковник запасу Драбатий Микола Миколайович та військовослужбовці 17-ої окремої Криворізької танкової бригади імені Костянтина Пестушка. В урочистій церемонії покладення квітів з нагоди 77-ої річниці визволення міста Кривого Рогу від нацистських загарбників взяли участь: заступник голови Центрально-Міської районної у місті ради С.Логвінов, ветерани, духовенство, депутати місцевих рад, військовослужбовці, мешканці міста.

Патріотичному вихованню підростаючого покоління приділяється значна увага в закладах культури району, де цими днями було проведено ряд заходів: година мужності «Світло лютневого факелу», міні-виставка «Кривий Ріг: 922 дні окупації»  та День відкритих дверей в КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» КМР; інформаційна година «Лютневий Кривий Ріг» в  КЗ «Палац культури «Карачуни» КМР; концерт «Героям – визволителям» в КЗСМО «Музична школа №1» КМР; виставки дитячих художніх робіт «Пам'ять збережемо» та «Палітра мужності» в КЗСМО «Школа мистецтв №2» КМР та КЗСМО «Художня школа №3» КМР; книжкова виставка-вшанування «Криниця пам’яті народної», тематичні полиці — в бібліотеках району.

вгору