Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Для людей похилого віку

Для людей похилого віку

На початку жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. У зв'язку з карантинними обмеженнями, у Центрально-Міському районі у ці дні не проводяться культурно-масові заходи для людей похилого віку та ветеранів праці. Проте, день відкритих дверей для цієї категорії щороку проводить КЗК “Міський історико-краєзнавчий музей” КМР.

Бібліотекарі Центральної бібліотеки КЗК “Міська бібліотека для дорослих” КМР з любов'ю та повагою ставляться до людей мудрого віку, із задоволенням підбирають для них улюблену літературу. Бібліотека — це територія спілкування, тож, найбільш активні з відвідувачів беруть активну участь у діяльності бібліотеки6 вивчають англійську, беруть участь у презентаціях, інформаційних заходах, цікаво проводять дозвілля в бібліотеці., діляться спогадами про минуле. Бібліотечні працівники завжди раді спілкуванню зі своїми улюбленими, допитливими, мудрими, закоханими в життя читачами.

У житті багато залежить від нас. То лише в казках жива вода лікує і оживляє людей, а чародії дають силу і мужність. Немає сьогодні казкової чудодійної сили. Є  людська сила милосердя – дарувати хоч краплинку добра своїм близьким, а особливо – людям похилого віку.

вгору