(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Анонси | Єдиний день інформування у Центрально-Міському районі

Єдиний день інформування у Центрально-Міському районі

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Минуло 35 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.

Сьогодні усі, кого травмував Чорнобиль, щоденно пожинають наслідки трагедії. Їм потрібна особлива турбота держави та громади, дієва підтримка у боротьбі з недугами та іншими життєвими негараздами. Лише у Центрально-Міському районі проживає 672 громадянина, які мають статус потерпілих від Чорнобильської катастрофи, із них - 132 особи з інвалідністю 1-ї категорії, 320 - учасників-ліквідаторів 1-ї та 2-ї категорії, 57 потерпілих дітей, 112 вдів учасників ліквідації наслідків аварії.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й трагічні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм, і ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу…

Усвідомлюючи всю складність ситуації, ви, нехтуючи власною безпекою, ступили назустріч неприборканому смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті. Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу!

         У рамках 35-ї річниці Чорнобильської трагедії у Центрально-Міському районі відбудеться 23 квітня 2021 року о 10.00 зустріч чорнобильців у Відділі обслуговування КЗК «Міська бібліотека для дорослих»  та у Міському виставочному зала о 15.00 відкриття експозиції фоторобіт «Тридцять п’ять років  уроків».

вгору