Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Єдина родина

Єдина родина

30 вересня 2017 року у Центрально-Міському районі відлунав традиційний фестиваль мистецтв національно-культурних товариств «Єдина родина – моя Україна», що проводиться за ініціативи  Криворізького міського голови та вже всьоме збирає та об’єднує навколо себе представників всіх національностей нашого міста. Цей фестиваль є важливою подією в розвитку інтернаціональної культурної спадщини та міжнародних культурних відносин, що сприяє популяризації народного мистецтва, відкриває Кривий Ріг, як сучасне європейське місто.

Кривий Ріг – не тільки місто руди і металу, це – кузня народних талантів і ми дуже цим пишаємось. В концертній програмі фестивалю лунали пісні на мові всіх представлених громад – Азербайджану, Грузії, Вірменії, Кореї, Молдови, Німеччини, Польщі, Чечні, України. Приємно відзначити яскраві виступи вихованців та учнів закладів культури та освіти Центрально-Міського району, а саме: вокального ансамблю під керівництвом Н.Журавель Криворізького обласного музичного коледжу; студенти музичного коледжу - Т.Сметаніна, А.Бернадська, К.Король, Є.Айвазян; солістка А.Шахназарян; учениця школи мистецтв №2 К.Добровольська; учениця Криворізької Центрально-Міської гімназії Е.Шабурян; учениця музичної школи №1 Д.Семенюк. Кожен з учасників святкового концерту подарував присутнім частинку свого серця і тепло душі.

Цьогорічний фестиваль розширив місце проведення – став задіяний у фестивальній феєрії парк імені Юрія Гагаріна, де на площі перед палацом дитячої та юнацької творчості відбувся VІ-й міський фестиваль духових оркестрів «Криворізькі сурми». Центрально-Міський район у цьому фестивалі представили естрадно-симфонічний оркестр музичного коледжу, під керівництвом С.Литвиненка, духовий оркестр школи мистецтв №2, під керівництвом М.Овчиннікова, духовий оркестр музичної школи №1, під керівництвом Г.Бахмат. Чарівні звуки музики довго лунали парком та тішили шанувальників високого мистецтва. Відвідувачі парку мали змогу відвідати багаточисельні виставки живописних робіт,  декоративно-ужиткового мистецтва, зони краси, фестивалі меду  та сала, та ще багато цікавого.

Родзинкою фестивалю стало караоке, що було організовано та проведено працівниками КЗ «Палац культури «Карачуни». Криворіжці від малого до великого надзвичайно люблять співати, тож, веселі та ліричні, сучасні та українські народні пісні лунали до самого пізнього вечора біля входу в оновлений парк імені Ю.Гагаріна.

Справжнє народне свято відбулося і організатори фестивалю сподіваються, що криворіжці отримали гарний настрій, позитивні емоції та наснагу на добру працю на благо нашого міста!

вгору