Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27

Депутатський корпус

Депутати Центрально-Міської районної у місті ради VIII скликання

№ з/п П.І.Б. Суб'єкт висування
1.

   

Алієв Мохуббат Ашраф огли                                    

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
2.

Білий В’ячеслав Миколайович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
3.

Варфоломєєв Анатолій Павлович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
4.

Вишневський Ігор Миколайович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» 
5.

Волкова Нуне Русланівна

Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»
6.

Гаркуша Владислав Олександрович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
7.

Гончар Олександр Володимирович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»
8.

 Гук Олександр Юрійович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»
9.

Дармостук Євгенія Юріївна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» 
10.

Жеванова Любов Миколаївна

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
11.

Ігнатова Валентина Василівна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА» 
12.

Капітула Сергій Васильович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
13.

Катькін Валерій Євгенійович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»
14.

Колосовський Денис Владиславович

Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»
15.

Кузнєцов Сергій Віталійович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
16.

Левандовський Олексій Павлович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
17.

Лелеко Василь Володимирович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

18.

Логвінов Сергій Валерійович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

19.

Маляренко Сергій Васильович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

20.

Миронов Олександр Олександрович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

21.

Мурашова Катерина Олегівна

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

22.

Науменко Юрій Миколайович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

23.

Новіков Володимир Миколайович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

24.

Облог  Вадим Васильович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

25.

Пасєчний Євген Миколайович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

26.

Погрібний Артем Володимирович

Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

27.

Порадовський Станіслав Петрович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

28.

Сацький Володимир Дмитрович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

29.

Сергієнко Лариса Василівна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

30.

Сивогракова Світлана Анатоліївна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

31.

Таргоня Віталій Борисович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

32.

Терещенко Олег Петрович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

33.

Тетерін Олег Анатолійович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

34.

Ткач Олена Василівна

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

35.

Шевчик Антон Володимирович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

36.

Юрченко Тарас Олександрович

Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

37.

Яскожук Тетяна Петрівна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»


Депутати Центрально-Міської районної у місті ради VII скликання (2015-2020)

  

 

 

 

 

 

вгору