Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | День театру в дитячій бібліотеці-філіалі №8

День театру в дитячій бібліотеці-філіалі №8

До свята Всесвітнього дня театру долучилися працівники бібліотеки-філіалу № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР. За доброю традицією, саме цьому святу присвячено третій день Тижня дитячого читання. На гостини до дитячої бібліотеки цього дня завітали учні 3-Г класу КЗШ № 8 та учні 3-го і 4-го класів КЗШ № 30. Юні читачі ознайомились з історією виникнення театрального мистецтва, дізнались, які бувають театри. Спеціально для цього заходу бібліотечними працівниками була підготовлена пізнавальна електронна презентація «Чарівний світ театру», яка викликала інтерес у гостей бібліотеки. Діти проявили добрі знання, відповідаючи на запитання вікторини про театральні професії. Велику увагу було приділено також розповідям про театри, які працюють у нашому місті, а особливо ювіляру цього року КП "Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху».

Діти залюбки вчились створювати та оживляти фігурки різних тварин та птахів за допомогою театру тіней. Цікаво було спробувати себе у якості актора: юні читачі із задоволенням приймали участь у грі-пантомімі, за допомогою міміки та пластики зображували різних тварин, звірів. А найбільший інтерес викликала частина свята, присвячена ляльковому театру. Спочатку літературна вікторина нагадала дітям героїв самого відомого літературного лялькового театру з казки О.Толстого «Золотий ключик або пригоди Буратіно», а потім їм було запропоновано стати акторами - лялькарями. В імпровізованому бібліотечному театрі стало так гамірно, що довелось згадати правила поведінки в театрі і провести веселу гру «Дозволяється - забороняється», яка показала, що не всі юні театрали добре знають правила поведінки в театрі.

Зустріч з театром у дитячій бібліотеці викликала бурю емоцій і дітям ще довго не хотілось розходитись. Та весняні канікули ще тривають, тиждень дитячого читання продовжується і на відвідувачів дитячої бібліотеки № 8 чекає ще багато цікавих та пізнавальних зустрічей.

вгору