Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | День шоколаду в дитячій бібліотеці

День шоколаду в дитячій бібліотеці

Літні канікули у самому розпалі, але у бібліотечних працівників канікул немає, навпаки, саме вони створюють всі умови для цікавого та змістовного дозвілля маленьких мешканців району.

До Всесвітнього дня шоколаду в бібліотеці - філіалі № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека»було проведено солодке свято – диво-час «Шоколаду кожен рад, весь світ любить шоколад». Юні відвідувачі бібліотеки мали змогу познайомитись з історією появи шоколаду, його корисними властивостями та цікавими фактами, пов’язаними з цими чудовими солодощами. Маленькі читачі здійснили захоплюючу віртуальну подорож країнами, тісно пов’язаними з виробництвом шоколаду та познайомились з надзвичайними музеями світу, де головним і єдиним експонатом є шоколад. Діти приймали активну участь у конкурсі «Ласунчик», а під час проведення вікторини «Літературної шоколадниці», за допомогою бібліотекарів, згадали величезну кількість назв цукерок та шоколадок, що пов’язані з дитячими книжками. Диво - час промайнув непомітно, весело і цікаво, збагативши читачів дитячої бібліотеки новими знаннями та гарним настроєм. А отримані усіма учасниками солодкі призи тільки додали позитиву цьому веселому заходу.

Дитячі книжки завжди чекають своїх маленьких друзів, а бібліотечні працівники завжди раді допомогти у виборі необхідної літератури, адже вони мають на меті заповнити вільний час дітей та підлітків, зробити їх літній відпочинок цікавим та корисним. Батьки завжди мають пам’ятати, що книга, прочитана в дитинстві , залишається в пам’яті на все життя, саме вона допомагає жити, думати та творити.

Всіх бажаючих запрошуємо поринути в дивовижний світ дитячих книжок до тихих і прохолодних залів дитячої бібліотеки № 8, що розташована у мальовничому куточку, на вул. Гданцівській, 24. 

вгору