Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | День молоді у Центрально-Міському районі

День молоді у Центрально-Міському районі

День молоді у Центрально-Міському районі, на Арт-майдані було відзначено минулої суботи. У цьому святі творчості і натхнення, енергії і запалу, любові і романтики активну участь взяли студенти КВНЗ “Криворізький обласний музичний коледж”. Щирі вітання та романтичні українські пісні лунали у виконанні кращих вокалістів — студентів естрадного відділу музичного коледжу, які, до речі, кілька днів тому з успіхом здали сесію, а дехто з них — випускні екзамени. Саме на районних святах ці студенти робили свої перші творчі кроки, перші виступи на сцені міського театру та інших визначних місцях району та міста. Звісно ж, саме в молодості проявляються таланти, що визначають усе подальше життя людини. Наші студенти є переможцями різноманітних конкурсів та фестивалів міського, обласного і всеукраїнського масштабу. Попереду на багатьох з них чекає подальше навчання, робота за спеціальністю і повне планів, надій, сподівань та ентузіазму життя. Сподіваємось, на багатьох з них чекає і світовий успіх!

Святковий настрій, веселі, запальні пісні, гумор та живе спілкування з глядачами подарував всім присутнім на Арт-майдані і артист-пародист Євгеній Сірик, що виступив в обрізі “Вірки Сердючки”. Цей привабливий парубок, надзвичайний і талановитий, веселий і яскравий — своєю появою вносить чудову родзинку в будь-яке свято та нікого не залишає байдужим.

Дякуємо адміністрації КП “Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка”, КВНЗ “Криворізький обласний музичний коледж” та КЗ “Палац культури “Карачуни” за значну допомогу в організації та проведенні районного заходу до Дня молоді.

вгору