Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | День довкілля у бібліотеці-філіалі №8

День довкілля у бібліотеці-філіалі №8

Встав зранку, умився, привів себе до ладу - і, одразу ж, приведи в порядок свою планету» - такими відомими та важливими словами розпочався бібліотечний захід Екологічний світлофор "Обережно -Природа!", присвячений Дню довкілля та Дню Землі у бібліотеці - філіалі № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР. На цей захід завітали учні 4 класу КЗШ № 10, щоб разом з бібліотечними працівниками ближче ознайомитись з проблемами навколишнього середовища, усвідомили важливість його охорони та зберігання.

Останнім часом природа не стільки радує нас своєю первозданною красою, скільки лякає слідами діяльності людини. Екологічних проблем дуже багато: знищуються зелені легені Землі, розростаються звалища сміття... Правильно зрозуміти такі проблеми та отримати різносторонні знання про наше довкілля допомагають юним читачам працівники бібліотеки, які знайомлять дітей з правилами поведінки на природі.

Юні читачі мали чудову нагоду погортати сторінки книжок про тварин, птахів, рослини, природу нашого краю і всієї України, про все те, що ми можемо втратити, не оберігаючи нашого довкілля. Діти із задоволенням відгадували цікаві загадки про природні явища, тварин та рослини. А наприкінці заходу всі учасники отримали «Пам'ятку любителя природи».

В бібліотеці-філіалі № 8 постійно проводяться конкурси та вікторини екологічної та природознавчої тематики. Попереду літо — і такі заходи будуть відбуватися на лоні природи, в затишному парку імені Федора Мершавцева.

вгору