Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Діалог з солдатом

Діалог з солдатом

Указом Президента України 14 жовтня було оголошено Днем українського козацтва. На честь цього свята у Центральній бібліотеці для дорослих (пр. Поштовий, 28) відбулася зустріч учасників АТО з учнями Центрально-Міської  гімназіі, присвячена Дню захисника України.  До Центральної бібліотеки завітали Бойко Сергій – боєць першої хвилі мобілізації, а також, Володимир Буров та Сергій Гонтаренко.

Спілкування учнів гімназії з воїнами-земляками було щирим і хвилючим, з чисельними запитаннями до військовослужбовців. Воїни розповіли юнакам та дівчатам про те, як потрапили на війну, про свою військову спеціальність та бойові будні, щоденний побут, турботу волонтерів та  маленькі радощі, що отримували  від дітвори у вигляді малюнків, оберегів, вітальних листівок.

Під час неформальної розмови зі старшокласниками бійці відповіли на безліч їхніх запитань, продемонстрували військове спорядження, сухпайки та ще багато цікавого. Діти висловлювали свої недитячі погляди на вйну. Та головне, у чому були єдині і бійці і діти,  –  це розуміння необхідності оберігати свою рідну землю, єднатися у відстоюванні національних інтересів України.

Такі зустрічі мають надзвичайно важливе значення у патріотичному вихованні підростаючого покоління, щоб зростали  вони справжніми захисниками  своєї Вітчизни та були гідними спадкоємцями слави великих гетьманів.

вгору