Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Цікавий вихідний з Літнім читальним залом

Цікавий вихідний з Літнім читальним залом

Сучасні батьки все частіше намагаються підвищувати вимоги до освіти своїх дітей, хочуть, щоб виростити дітей не просто розумними, а й володіли особливими навичками і знаннями, які знадобляться  в житті. Одна з таких навичок - ментальна арифметика. Минулої неділі в Літньому читальному залі, що працює в парку імені Федора Мершавцева, співробітники Центру розвитку інтелекту “SMARTUM” знову знайомили батьків з такими інноваційними методиками навчання і розвитку, як Ліберика (швидкочитання), Меморіка (розвиток пам яті). Діти вже не вперше вчилися рахувати на рахівниці абакіс та швидко освоювали додавання і віднімання багатозначних чисел.

Відвідувачі Літнього читального залу завжди дуже чекають на творчі майстер-класи і цього разу з великим задоволенням вчилися виготовляти паперові шльопанці.

Шановні мешканці та гості Центрально_Міського району! На вас чекають в дерев'яній альтанці парку щонеділі, з 10.00 до 13.00, працівники Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих», які знову і знову потурбуються, щоб ваше сімейне дозвілля пройшло цікаво і з користю.  Тут ви проведете час зі своїми дітьми чи онуками в приємній та затишній атмосфері парку, на природі, де все сприяє невимушеному спілкуванню з дитиною, де спільна творчість зближує та об'єднує. Такі часи є найціннішими і для дитини, і для батьків.

вгору