Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Цікаве літо з дитячою бібліотекою

Цікаве літо з дитячою бібліотекою

Літні канікули у розпалі і працівники бібліотеки-філії № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» (завідуюча Складанна Г.І.) продовжують організовувати змістовне дозвілля своїх маленьких відвідувачів. Нещодавно тут пройшов цікавий захід, присвячений Дню хрещення Київської Русі – України. Юні читачі бібліотеки мали змогу познайомитись з літературою, що містить інформацію про історію прийняття християнства, зрозуміти  важливість цієї події для розвитку українського суспільства, як невід'ємної частини європейської цивілізації. Книги, підібрані бібліотекарями, мали на меті розширити світоглядні уявлення підростаючого покоління про минуле і сьогодення; сприяти вихованню поваги до своєї держави, її традицій, атрибутів та символів.  Це були незабутні миттєвості спілкування як для дітей, так і для дорослих. Захід пройшов в атмосфері дружнього, невимушеного спілкування та подарував гарний настрій його учасникам. Треба відзначити, що діти різного віку дуже полюбляють відвідувати цей затишний куточок культури, розташований поряд із парком імені Федора Мершавцева. У цьому книжковому царстві їм завжди цікаво!

Відомий академік Д.Лихачов сказав, що «Бібліотека – це пам’ять народу». Наші бібліотечні працівники добре розуміють важливість  збереження, примноження цієї пам’яті українського народу та роблять свій внесок в справу відродження, популяризації та розповсюдження українських звичаїв, обрядів та традицій серед підростаючого покоління.           

Бажаємо дітям приємного відпочинку та змістовного, цікавого дозвілля разом з  та дитячою бібліотекою-філією № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» (вул. 10-річчя Жовтня, 24). Тут на вас з радістю чекають!

вгору