Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Цікаве дозвілля разом з Центральною бібліотекою для дорослих

Цікаве дозвілля разом з Центральною бібліотекою для дорослих

Клуб англійської мови «SPEED ENGLISH» продовжує свою роботу в Центральній бібліотеці КЗК «Міська бібліотека для дорослих», де для відвідувачів створено чудову можливість покращити свої навички спілкування, подолати мовний бар’єр, поспілкуватися англійською на різні теми.

На черговому занятті, минулої неділі, учасники клубу працювали над удосконаленням розмовного балакання, з використанням сучасних технологій. Завдяки тому, що у Центральній бібліотеці є  безкоштовний     WI-FI, учасникам було зручно скачати гру «Hands Up» (Руки уверх. Відгадай слово) та розпочати свою участь у ній.  Ця гра на англійській мові, де необхідно відгадувати слова, коли одному учаснику вся група показує жестами, співає, робить все,  не називаючи саме слово. Виграє той учасник, хто відгадав найбільше слів. Корисні, веселі асоціації і емоції для усіх учасників клубу.

А  взагалі, під час спілкування на англійській мові, молоді люди удосконалюють навички комунікації, набувають навичок швидкої адаптації до певних умов, пошуку необхідних аргументів. Учасники клубу мають нагоду підвищити свій рівень толерантності, знань в сферах права, громадянськості, отримують досвід публічних виступів, дебатів, адже, часто   обговорюють актуальні теми сьогодення.

Програма клубу призначена для всіх бажаючих, заняття безкоштовні, вхід вільний. Тож, приєднуйтесь, щонеділі, з 13.00 до 16.00. У Центральній бібліотеці для дорослих (проспект Поштовий, 42) вам завжди раді.

вгору