Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Читальний зал у парку Федора Мершавцева

Читальний зал у парку Федора Мершавцева

Літній читальний зал – це бібліотека для дорослих і дітей в затишному куточку улюбленого мешканцями парку імені Федора Мершавцева, що працює вже третє літо поспіль. Стати читачем бібліотеки може кожен відвідувач парку, достатньо лише завітати до альтанки, що поряд з Човниковою станцією. Тут створені всі умови для змістовного відпочинку малечі і дорослих: діти грають у настільні ігри, малюють, ліплять фігурки з пластиліну, займаються з бібліотекарями та викладачами творчістю, а їх батьки, бабусі, дідусі – читають періодику, спілкуються, спостерігають за розвагами малечі, беруть участь у заняттях «Компетентні батьки».

Минулої неділі відвідувачі літнього читального залу стали учасниками красивого фестивалю «Йога фест» та мали чудову нагоду поринути у світ ведичної культури, насолодитися грою східних фарб, запахів, смаків. В цей день можна було спостерігати за видовищною йогою на землі та у повітрі, посмакувати вегетаріанськими пригощаннями і солодощами, а крім того, відвідувачі парку мали змогу взяти участь у різноманітних цікавих майстер-класах.

У літньому читальному залі дорослим було запропоновано підбірку періодичних видань на тему: «Йога –гармонія душі, розуму і тіла». Маленькі відвідувачі займалися малюванням та намагалися відобразити у малюнках своє уявлення про йогу

Працівники Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» були відзначені дипломом учасника фестивалю «Йога фест» та отримали абонемент на безкоштовне заняття йогою.

Шановні мешканці та гості Центрально-Міського району, на вас із радістю чекають щонеділі, з 10.00 до 12.00, в парку імені Федора Мершавцева бібліотечні працівники літного читального залу.

Бажаємо усім мешканцям Кривого Рогу приємного літнього відпочинку і цікавого дозвілля.

вгору