Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Чарівна осінь-2017

Чарівна осінь-2017

Довгоочікуваною культурно-мистецькою подією завжди є підведення підсумків та нагородження переможців міського конкурсу-пленеру, який двічі на рік проводиться у мальовничому парку імені Федора Мершавцева.

29.09.2017 КЗК «Міський виставочний зал» гостинно зустрічав причетних до цієї події для відзначення переможців міського конкурсу-пленеру «Чарівна осінь-2017». Надзвичайно багатолюдно та гамірно було тут в цей день – юні художники та досвідчені майстри пензля зібралися на урочистому заході, щоб отримати заслужені винагороди, представити свої кращі творчі роботи, поспілкуватись на спільні теми. Урочисту церемонію нагородження переможців провели виконавчий директор Благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» Гнидюк А.О. та завідувач методичного кабінету шкіл естетичного виховання виконкому Криворізької міської ради –Чорномор Ф.Ф.

Міський конкурс-пленер «Чарівна весна» та  «Чарівна осінь» під відкритим небом, на лоні природи, проводиться Благодійним Фондом «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу», за підтримки управління культури виконкому Криворізької міської ради п’ятий рік поспіль та має на меті створення умов для вільного творчого спілкування, популяризацію сучасного образотворчого мистецтва у жанрі пейзажного живопису.

Ось, і чарівна осінь 2017 року залишилась на полотнах криворізьких художників, завдяки чому ми маємо нагоду спостерігати за історичним розвитком старовинного парку, якому цими днями виповнилося 85 років! Вітаємо всіх криворіжців з цією значною, красивою датою та сподіваємось на подальший розквіт улюбленого місця відпочинку та цікавого дозвілля – парку імені Федора Мершавцева.

Всім учасникам міського конкурсу-пленеру бажаємо подальших успіхів та нових творчих злетів!

вгору