Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Чарівна осінь-2016

Чарівна осінь-2016

З самого ранку 24.09.2016 в парку імені Федора Мершавцева зібралися багаточисельні учасники міського конкурсу-пленеру «Чарівна осінь-2016», гості, батьки, діти. На Човновій станції по-святковому лунав виступ духового оркестру КПМНЗ «Криворізька міська школа мистецтв № 2». Звуки музики та дзвінкі дитячі голоси сповіщали про початок чогось надзвичайного та чарівного. Це юні криворізькі художники вже четверту осінь приходять сюди створювати свої  картини  в  мальовничих куточках улюбленого старовинного парку, у місці злиття річок Інгулець і Саксагань. День видався надзвичайно сонячним і прекрасним, навкруги чарівна природа буяла осінніми фарбами і нібито запрошувала до творчості на лоні природи.  

Зі словами привітання до учасників конкурсу-пленеру звернулися поважні гості: виконавчий директор Благодійного Фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» Л.О.Січкар та заслужений художник України Л.Ф.Давиденко, які побажали юним художникам творчих успіхів, натхнення і перемог.

Міський конкурс-пленер «Чарівна весна» під відкритим небом, на лоні природи,  проводиться Благодійним Фондом «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу», за підтримки управління культури і туризму виконкому Криворізької міської ради четвертий рік поспіль. Метою конкурсу-пленеру є  популяризація сучасного образотворчого мистецтва у жанрі пейзажного живопису, створення умов для вільного творчого спілкування, підтримка та задоволення потреб у творчій самореалізації художників міста Кривого Рогу.

З кожним роком пленер набирає обертів та об’єднує навколо себе все більше бажаючих взяти у ньому участь, спонукає учнів та студентів пробувати свої сили у творчому змаганні, а новачків - зробити перші несміливі кроки на шляху до високого мистецтва, досвідчених художників – поділитися своїм умінням та досвідом.

Вернісаж та нагородження переможців відбудеться у жовтні у міському виставочному залі.

вгору