(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Цей день належить вам по праву

Цей день належить вам по праву

01.10.2021 у виконкомі Центрально-Міської районної у місті ради урочисто вітали кращих працівників освіти з нагоди їх професійного свята і бібліотекарів з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

         З привітаннями та словами подяки людям нелегкої, але такої почесної і важливої професії — педагогам, вихователям, бібліотекарям, викладачам та наставникам до запрошених звернувся виконуючий обов'язки голови — заступник голови Центрально-Міської районної у місті ради Сергій Логвінов.

         Під час урочистостей кращі з кращих отримали відзнаки виконкому Центрально-Міської районної у місті ради.

         Вітання запрошеним висловив депутат Дніпропетровської обласної ради від політичної партії “Блок Вілкула “Українська перспектива” Вадим Щокін.

У Вадима Петровича була ще одна урочиста місія — нагородити переможців другого обласного дистанційного фестивалю-конкурсу “Перлинки Дніпропетровщини” - зразкову естрадно-циркову студію “Шапіто” КЗ “Палац культури”Карачуни” КМР, керівник Ірина Трипольська. Вітаємо наших маленьких зірочок із заслуженою нагородою та бажаємо подальших успіхів!

         Ми пишаємось високими досягненнями і професійною майстерністю наших освітян і висловлюємо їм нашу велику вдячність і повагу! Ми пишаємось нашими працівниками бібліотек — цією численною категорією працівників культури, які зберігають і передають нащадкам найдорожче, що накопичило людство — інтелектуальний доробок, несе читачам красу і силу слова, навчають і виховують, пропагують літературу, несуть підростаючому поколінню “розумне, добре, вічне” - книгу.

         Ці професійні свята співпали ще з однією датою — 1 жовтня світ відзначає Міжнародний день музики. Тому районний захід “Цей день належить  вам по праву” був наповнений чарівною музикою та мелодійними піснями у виконанні студентів КЗ “Криворізький обласний фаховий музичний       коледж” ДОР”, Еміра Зейналова, Володимира Прокопа, Валерії Курило.

вгору