Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | «Битва за Кривбас» -презентація нової книги в Центральній бібліотеці

«Битва за Кривбас» -презентація нової книги в Центральній бібліотеці

В центральній бібліотеці пройшла презентація нової книги відомого криворізького журналіста, письменника Володимира Пилиповича Бухтіярова «Битва за Кривбас», в якій взяли участь бібліотечні працівники міста. Приємно відзначити, що презентація

пройшла напередодні 75-ї річниці визволення міста Кривого Рога від нацистських загарбників. Нова книга присвячена саме цій темі – бойовим подіям осені 1943 -зими 1944 рр. на території Криворіжжя.
         Володимир Бухтіяров є автором ряду книг, присвячених темі визволення міста Кривого Рогу, Другій світовій, які написані ним в різні роки: «Визволення», «Освободители», «Победители», «Письма павшего солдата» - ці книги були представлені в читальному залі на тематичній виставці «Битва за Кривбас», де присутні мали нагоду ще раз доторкнутися до теми війни. Особливий інтерес у читачів викликає все, що стосується долі наших земляків і тому автор розповів, як збирав документи та факти для своєї книги, про зустрічі з земляками - героями книги, поділився цікавими і   незнайомими широкому загалу, фактами щодо визволення міста Кривого Рогу.
         На презентації були присутні почесні гості: Бабенко Ольга Володимирівна – депутат Криворізької міської ради, голова громадської організації «За рідне місто», Степанюк Дмитро Петрович - голова громадської організації «Координаційна рада «Кривий Ріг – моє місто», народний депутат України другого скликання, заслужений працівник промисловості України, доктор філософії в області права. 
         Саме за спільною ініціативою та підтримки цих громадських організацій було видано книгу «Битва за Кривбас».
         За доброю традицією, що склалася під час бібліотечних презентацій, частина тиражу нової книги В.Бухтіярова «Битва за Кривбас» передано організаторами заходу бібліотекам міста. Дякуємо автору та усім причетним за гідне поповнення краєзнавчого фонду міських бібліотек!

вгору