Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Бережіть водні об’єкти району від забруднення!

Бережіть водні об’єкти району від забруднення!

До уваги мешканців Центрально-Міського району!

 Згідно плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища на 2020 рік, фахівцями ВСП «Криворізький міський відділ лабораторних досліджень ДУ ДОЛЦ МОЗ України» щомісяця проводиться відбір проб води відкритих водоймищ річок Саксагань та Інгулець для подальшого дослідження на мікробіологічні показники.

За результатами досліджень проб води, відібраних у 01.10.2020 в річці Інгулець (понтонний міст вул.Шокальського, пішохідний міст вул.Машинобудівна, сел.Рудничне) та річці Саксагань (вул.Ентузіастів) виявлено значне перевищення нормативних показників якості води, що свідчить про забруднення річок несанкціонованими стоками.

З метою збереження водних ресурсів і попередження забруднення водних об'єктів виконком Центрально-Міської  районної у місті ради  попереджає власників приватних домоволодінь та суб’єктів господарювання, які територіально розташовані біля водоохоронних зон річок Інгулець, Саксагань про недопущення потрапляння неочищених стоків у зазначені водні об'єкти і додержання режиму використання території водоохоронних зон.

Також нагадуємо, що за скоєння  вищевказаних правопорушень передбачена  адміністративна відповідальність  за ст. 152 КУпАП  із застосуванням штрафних санкцій.

Бережіть водні об’єкти району від забруднення!

вгору