Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Бібліотекарі — провісники знань

Бібліотекарі — провісники знань

Працівники Центральної бібліотеки КЗК “Міська бібліотека для дорослих” КМР отримали  напередодні високу оцінку своєї роботи. Почесною грамотою виконкому Криворізької міської ради було відзначено колектив бібліотеки за значний внесок в організацію екскурсійної справи, розвиток промислового туризму та з нагоди Дня туризму.

         Краєзнавчо-екскурсійна діяльність Центральної бібліотеки КЗК “Міська бібліотека для дорослих” КМР відіграє значну роль у формуванні туристичного іміджу нашого міста. Турист чи користувач, який відвідав бібліотеку, може отримати в закладі цілісну картину про населений пункт, історію, визначні місця, а також про знакові туристичні маршрути будь-якого району та міста в цілому.

         Працівники бібліотеки завжди активно приймають участь у таких міських заходах, як фестиваль «IndastrielFest» та «Ярмарка екскурсій». На базі бібліотеки проводяться тренінги для гідів, бібліотечні працівники проводять пішохідні екскурсії «Чтаємо вулиці, як книги», по проспекту Поштовому,  для учнівської молоді. В 2019 році Центральну бібліотеку КЗК “Міська бібліотека для дорослих” КМР  було включено в перелік туристичних обєктів пішохідних екскурсій  по історичному центру міста Кривого Рогу.

         Колектив професіоналів КЗК “Міська бібліотека для дорослих” КМР є активним учасником  культурно-масових заходів, що проводяться протягом року в Центрально-Міському районі.

         Напередодні професійного свята — Всеукраїнського дня бібліотек вітаємо всіх бібліотечних працівників, які самовіддано працюють в нашому славному місті. Кому, як не бібліотекарям, стояти на варті культурного розвитку країни, пропагувати найкращі твори національного і світового письменства, допомагати відроджувати духовну спадщину нашого народу.

вгору