Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Бібліотечний вернісаж з Алімом Панасовським

Бібліотечний вернісаж з Алімом Панасовським

У Центральній бібліотеці для дорослих (пр. Поштовий, 42) відбулася творча зустріч з криворізьким фотохудожником Алімом Панасовським. Упродовж місяця користувачі бібліотеки мали змогу ознайомитись з його роботами, які демонструвались у читальному залі Центральної бібліотеки.   

Захоплення фотографією у А.Панасовського відбулося ще у школі, а далі – публікував свої роботи в газетах, автобіографічних книгах, збірниках віршів, інших виданнях. Художник є лауреатом багатьох конкурсів, автором трьох персональних виставок, що відбулися у КЗК «Міський виставочний зал».

Варто відзначити, що Алім Панасовський здійснює фотозйомку звичайним плівковим фотоапаратом, але всі його роботи високої якості та надзвичайно цікаві. Він не вважає себе фотохудожником, говорить про себе як про фотографа-любителя. Але йому, як справжньому майстру, вдалося передати унікальність кожного зображеного моменту, індивідуальність і характер героїв, красу і неповторність нашої країни. 

Розповідь художника про свої фотороботи  супроводжувалася  демонст-рацією слайдів та чарівними мелодіями у виконанні ще одного відомого мешканця Кривого Рогу – музиканта Юрія Мельцера.

Зустріч, в межах проекту «Бібліотечний вернісаж», проведено у теплій, дружній атмосфері, що завжди викликає інтерес у відвідувачів бібліотеки.

вгору