Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Бібліотечне літо почалося

Бібліотечне літо почалося

Є у нас такі заклади культури, де завжди раді дітворі у всі пори року, а влітку – особливо. Це дитячі бібліотеки нашого району, працівники яких  мають на меті заповнити вільний час дітей та підлітків цікавими, яскравими  культурно-масовими заходами, зробити їх дозвілля змістовним і корисним. За доброю традицією, що склалася, і цього літа заклади освіти Центрально-Міського району планують плідно співпрацювали  з Центральною дитячою бібліотекою та бібліотекою-філією № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека». Наші бібліотекарі готують на літній період цікаві заходи, як у своїх читальних залах, так і на природі – в парку імені Федора Мершавцева.

В рамках довгострокової програми «Відкриваючи книгу – відкриваєш світ» для дітей були проведені бібліотека – філіал № 8 на перше місце ставить краєзнавчу роботу та екологічне виховання маленьких жителів міста Кривого Рогу. І тому працівники бібліотеки не могли залишити поза увагою Всесвітній день охорони навколишнього середовища, що відзначається у всьому світі 5 червня. «Ця планета не лише для нас» - так називався екологічний млин, де були присутні учні 1 – 7 класів КЗШ № 30. Діти активно приймали участь в конкурсах, вікторинах, обмінювалися своїми знаннями з друзями. Сама природа привітала цей захід – до учасників завітала маленька білочка, що мешкає поблизу дитячої бібліотеки. А головним висновком заходу стала думка дітей щодо екологічних проблем, що не знають кордонів і природних рубежів – вони глобальні, що в наш час від життя та вчинків кожної людини залежить здоров’я нашої планети Земля.

Бібліотечне літо почалось. Воно обіцяє бути цікавим і насиченим. Завітавши до дитячої бібліотеки № 8 (вул. Гданцівська, 24) ви завжди знайдете собі книгу для душі, цікавих співрозмовників і проведете свій вільних час з користю та задоволенням.

Бажаємо дітворі гарного літнього відпочинку та змістовного, цікавого дозвілля!

вгору