Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Барви книжкового літа

Барви книжкового літа

Дитяча бібліотека влітку - це територія казок, несподіваних цікавих зустрічей, де можна не тільки читати книги, але й корисно та змістовно проводити свій час. Хто сказав, що в бібліотеці повинно бути тихо? Тільки не в дитячій бібліотеці - філіалі № 8! І тим більше не під час літніх канікул!

Весело та гамірно було в дитячій бібліотеці-філії№ 8 під час довгоочікуваних канікул — сюди завітали діти з пришкільних таборів КЗШ №№ 8, 29, 30. Бібліотекарі  підготували та провели для маленьких читачів такі цікаві заходи, як: екологічний млин «Ця планета не тільки для нас», галявину цікавинок «Веселимося, граємо, літечко вітаємо»,   вікторину «Детективне агентство «Дитяча бібліотека», віртуальну подорож «Парад пам'ятників літературним героям»,  літературний диліжанс «Жар-птиці чарівне крило», поетичну вітальню «Країна веселих віршів»,  бібліорепортаж «Герої неоголошеної війни» до Дня увічнення пам’яті героїв АТО, годину доброти «Тиша вміє говорити» - зустріч з волонтерами та людьми з поганим слухом, бібліо – інформіни «Дивовижні пухнастики» та «Мы в ответе за тех, кого приручили», вікторину «Вокруг спорта» до Міжнародного Олімпійського дня, літературну риболовлю «Знайки – Всезнайки», вікторину «Мир вокруг нас»,  фольклорну карусель «Вінок веселковий сплітаю із звичаїв рідного краю» до свята Івана Купала, мультяшні посиденьки «Мульті пульті – єралаш».  

Різноманітні ігри, конкурси, вікторини та змагання проходили як в стінах бібліотеки так і на свіжому повітрі, в тіні старовинних дерев та під спів пташок. Адже, бібліотека розташована у мальовничому куточку міста, біля парку Гданцівського.

Літні шкільні табори закінчили свою роботу, та не припинилась робота дитячої бібліотеки. Бібліотечне літо продовжується. Воно обіцяє бути цікавим і насиченим. Тож, не дивлячись на літню спеку, або похмуру дощову погоду, у дитячій бібліотеці – філіалі № 8 завжди затишна і приємна атмосфера для цікавого дозвілля, привітні бібліотекарі, які радо чекають на своїх маленьких та юних, допитливих читачів. Тож, хай ваше літо буде книгами зігріте!

вгору