Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | 1 вересня в Літньому читальному залі

1 вересня в Літньому читальному залі

У неділю, 1 вересня, відбулася друга зустріч в Літньому  читальному залі, що працює в парку імені Федора Мершавцева, з представницею Сode Club UA Kryvyi Rih Оленою Титовою. «Неформальна ІТ-освіта - це саме те про що думаємо напередодні нового навчального року» наголосила пані Олена і розповіла, як працює Code Club.
         Користуючись програмами Code Club, діти швидко починають створювати комп’ютерні ігри, мультфільми та веб-сайти. Заняття у Code Club не схожі на звичайні шкільні уроки, волонтери роблять все можливе, щоб вони були цікавими, веселими і креативними.
         Відвідувачі Літнього читального залу, батьки і діти, із захопленням спостерігали,  як за допомогою комп'ютерних програм, у них на очах оживали улюбленi герої. В творчій майстерні діти із задоволенням, разом з батьками, ліпили, малювали, розфарбовували своїх улюблених героїв з казок та мультфільмів. Тут, як завжди,  панував творчий настрій, радість спілкування, дружні стосунки з працівниками Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР.

         Літній читальний зал працює до кінця вересня. Запорошуємо щонеділі всіх мешканців та гостей Центрально-Міського району, сім’ї з дітьми, провести цікаво та корисно дозвілля в приємній атмосфері парку імені Федора Мершавцева.

вгору