(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | 03.01.2024 та  15.01.2024 відбулися  засідання комісії з житлових питань

03.01.2024 та  15.01.2024 відбулися  засідання комісії з житлових питань

Відповідно до Положення про громадську комісію з житлових питань при виконкомі районної у місті ради та затвердженого плану роботи, 03.01.2024 та  15.01.2024 відбулися  засідання зазначеної комісії в поточному місяці. За матеріалами справ, які були розглянуті, комісія, як дорадчий орган, надала свої пропозиції виконкому районної у місті ради для прийняття відповідних рішень.

         Згідно з пропозиціями громадської комісії з житлових питань, виконкомом районної у місті ради, засідання якого відбулося 17.01.2024 року, були прийняті рішення: про передачу житла у власність громадян, за 4 адресами;   про  погодження унесення  змін до раніше укладених договорів найму на  жилі приміщення,  за 3 адресами;  про взяття на квартирний облік громадян 2 громадян, які потребують поліпшення житлових умов та  про відмову  2 громадянам  у взятті на квартирний облік для поліпшення житлових умов через достатній рівень забезпечення жилою площею для проживання, та у зв’язку з не тривалою (менше місяця) по строкам реєстрацією місця проживання на території району міста.

Громадська комісія з житлових питань виконкому районної у місті ради додатково звертається до мешканців району, які перебувають на квартирному обліку з приводу того, що на теперішній час є в наявності вільні жилі приміщення (двокімнатні квартири), які погоджені для повторного надання, але на жаль з недоліками щодо їхнього санітарного та технічного стану. Громадяни, які виявлять бажання в отриманні жилих приміщення, прохання звертатися до виконкому районної у місті ради за адресою: вул.Свято-Миколаївська, буд.27, каб.418.

Також, інформуємо про те, що станом на 01.01.2024  у виконкомі районної у місті ради перебувають на обліку для поліпшення житлових умов 418   сімей та одинаків. Серед них: 138  сімей та одинаків, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень;  154    сім’ї  та одинаків, які користуються правом на першочергове одержання житла  та  126  сімей та одинаків загальної черги.

Шановні мешканці Центрально-Міського району!

Виконком районної у місті ради також звертається до Вас з проханням  з приводу відомих Вам випадків, коли після смерті одиноких осіб (можливо ваших сусідів), які не мали спадкоємців або відомості щодо яких відсутні, що проживали в жилих приміщеннях,  і які тепер залишаються не заселеними (пустуючими), надавати відповідну інформацію для виявлення та взяття на облік такого нерухомого майна з подальшим його використанням відповідно до норм житлового законодавства України.

Підставою для звернення, з метою  одержання таких повідомлень від Вас, є виявлені в районі не поодинокі факти незаконного, шахрайського заволодіння таким майном усякого роду нечистими на руку ділками для свого збагачення.

У першу чергу ми звертаємося до Вас  з метою унеможливити  та запобігти таким шахрайським схемам,  а відносно виявленого таким чином майна, (жилі приміщення) здійснювати процедуру його передачі у власність територіальної громади міста та в подальшому розподіляти громадянам, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових  умов проживання у виконкомі районної у місті ради.

вгору