Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | ІІІ-й Всеукраїнський фестиваль козацької пісні

ІІІ-й Всеукраїнський фестиваль козацької пісні

Вчора, 14 жовтня, українці відзначали одне з найважливіших церкових свят — Покрову Пресвятої Богородиці. В цей день відзначаються і такі значущі для України свята, як День захисника України та День українського козацтва. Усі ці три свята тісно пов'язані між собою та мають свою історію.

         Наше місто відзначало цей святковий день великою культурною подією — тут відбувся ІІІ-й Всеукраїнський фестиваль козацької пісні, на який в парк Героїв Металургійного району зібралися гості з Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Дніпропетровської областей та багаточисельні творчі колективи міста Кривого Рогу. Вісім вокальних, аматорських, фольклорних, хорових колективів з різних міст і сіл святковою ходою пройшли до головної сцени, де їх привітав криворізький міський голова Юрій Вілкул. Гостем фестивалю став Народний артист України Володимир Йосипок, який подарував всім присутнім надзвичайно колоритний творчий виступ.

         У другому відділенні концертної програми взяли участь і кращі  колективи Центрально-Міського району: народний самодіяльний хор ім.О.Кравцова “Краяни” (керівник Тетяна Мєсропова), народний вокальний ансамбль ветеранів “Рідні наспіви” (керівник Олександр Ходак), дитячий вокальний ансамбль “Чарівний цвіт” (керівник Тетяна Гармаш) КЗ “Палац культури “Карачуни” КМР, ансамбль бандуристів “Барви” (керівник Людмила Іванова) КВНЗ “Криворізький обласний музичний коледж” ДОР, Єрмак Галина солістка вокальної студії «Оксамит» (кер. Ольга Чубарєва), вокальний ансамбль та вокальний дует Ярослава Лукашева та Тетяни Шпурик (керівник Тетяна Карпова) КПМНЗ “Криворізька міська школа мистецтв №2” КМР. З великої, професійно обладнаної сцени лунали прекрасні, колоритні, українські народні пісні та музичні композиції у виконанні наших талановитих криворіжців. Від наймолодших, юних учасників фестивалю до людей поважного віку — всі виконавці подарували гарний, святковий настрій та незламну віру у власні сили та світле майбутнє України.

вгору