Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564) 90 08 12, (068) 970 56 97 факс:(0564) 90 08 15
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Районна влада | Органи самоорганізації населення | Список будинкових комітетів Центрально-Міського району

Список будинкових комітетів Центрально-Міського району

Назва органу самоорганізації

населення

Межі, в яких діє орган самоорганізації населення

П.І.Б. голови

 1.

Будинковий комітет

Миколи Ходича, буд. №3, №5

Зеленська Тетяна Опанасівна

 2.

Будинковий комітет

Миколи Ходича, буд. № 9, №11

Зарецька Аліна Анатоліївна

 3.

Будинковий комітет

Миколи Ходича, буд. №15, №17

Домнич Світлана Віталіївна

 4.

Будинковий комітет

Миколи Ходича, буд. №19, №21

Харченко Олександра Олександрівна

 5.

Будинковий комітет

Кривбасівська, буд. № 58

Буйленкова ЛарисаЄвгенівна

 6.

Будинковий комітет

Кривбасівська, буд. № 60

Белаш Валентина Петрівна

 7.

Будинковий комітет

Кривбасівська, буд. № 62

Козінчук Наталія Василівна

 8.

Будинковий комітет

Купріна, буд. № 1

Лепеха Людмила Василівна

 9.

Будинковий комітет

Купріна, буд. № 3

Заманова Катерина Олексіївна

10.  

Будинковий комітет

Купріна, буд. №116,  № 116а, № 118, № 118а, № 120

 

11.  

Будинковий комітет

Геологічна, буд. №7, №9, №11

Кульбіда Наталія Андріївна

12.  

Будинковий комітет

Геологічна, буд. №13, №17

Лук’янчук Раїса Володимирівна

13.  

Будинковий комітет

Геологічна, буд. №14, №16

Макусинський Володимир Павлович

14.  

Будинковий комітет

Авіаційна, буд. № 4, №6

Бирладяну Любов Петрівна

15.  

Будинковий комітет

Авіаційна, буд. № 13-35

Мигаль Лідія Павлівна

16.  

Будинковий комітет

Туполєва, буд. № 1-а

Загайна Наталя Дмитрівна

17.  

Будинковий комітет

Туполєва, буд. № 2а

Чутова Людмила Йосипівна

18.  

Будинковий комітет

Туполєва, буд. №3а

Кобец Лариса Миколаївна

19.  

Будинковий комітет

Франса, буд. № 1-4

Доненко Микола Максимович

20.  

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. №71,  №73

Марцева Альона Олександрівна

21.  

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. № 75

Швидка Валерія Павлівна

22.  

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. №1, №3, №5

Кучма Валентина Іванівна

23.  

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. №2

Стовба Людмила Миколаївна

24.  

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. №4

Медведєва Людмила Миколаївна

25.  

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. № 7, №9, № 11

Коломойцев Іван Петрович

26.  

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. №14, №16

Бойченко Тетяна Іванівна

27.  

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. №18, №20, №22

Борисенко Сергій Дмитрович

 

28.  

Будинковий комітет

Павленка, буд. №3, №5

Медяник Олена Федорівна

29.  

Будинковий комітет

Павленка, буд. №7, №9

Співак Ніна Петрівна

 

30.  

Будинковий комітет

Павленка, буд. №11

Кошельник  Юрій Андрійович

31.  

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №1

Зайка Георгій Іванович

32.  

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №3

Кравченко Тетяна Дмитрівна

33.  

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №5

 

34.  

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №7

Чобітко Ірина Олексіївна

35.  

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №9, №17

Гіченюк Світлана Григорівна

 

36.  

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №11, №19

Кукова Раїса Павлівна

 

37.  

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №13, №15

Когатько В’ячеслав Сергійович

38.  

Будинковий комітет

Студентська, буд. №4

Братан Олексій Олексійович

39.  

Будинковий комітет

Студентська, буд. №6, №8, №10, №14, №16

 

40.  

Будинковий комітет

Студентська, буд. № 11-35

Панченко Валентина Олексіївна

41.  

Будинковий комітет

Тарапаківська, буд. № 54, №56, №58, №60

Рішотка Віктор Васильович

42.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №4

Пихтіна Любов Миколаївна

 

43.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. № 6

Жемелинський Микола Петрович

44.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №8

Пачина Нінель Петрівна

45.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №10

Щербакова Галина Олександрівна

46.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №12

Короптуненко Ольга Анатоліївна

47.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №18

Ярошенко Василина Андріївна

48.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №20

Бондаренко В’ячеслав Якович

49.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №22

Коломоєць Наталя Анатоліївна

50.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №26

Кіртока Раїса Іванівна

51.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №28

Савко Анатолій Пилипович

 

52.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №30

Казанкова Діна Володимирівна

53.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №34

Широкова Валентина Олександрівна

54.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №40

Глазкова Лідія Володимирівна

55.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №42

Коцюба Юрій Володимирович

56.  

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №46

Марценюк Галина Вікторівна

57.  

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №5

Золотих Лідія Михайлівна

58.  

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №6, №8

Пєров Максим Володимирович

59.  

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №9

Михайлова Наталя Олексіївна

60.  

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №11

Дудник Ірина Леонідівна

61.  

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №12

Костючик Володимир Антонович

62.  

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №13,№15,№17

Ковальова Ніна Михайлівна

63.  

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №14

Томашевський Вячеслав Михайлович

64.  

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №19,  №21

Федоренко Микола Петрович

65.  

Будинковий комітет

Алмазна, буд. № 20

Устинова Тетяна Миколаївна

66.  

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №21-а

Бессарабова Ірина Львівна

67.  

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №43

Кудінова Вікторія Василівна

68.  

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №45

Кокотова Наталя Іванівна

69.  

Будинковий комітет

Учителів, буд. №2

Дорошенко Анатолій Олександрович

70.  

Будинковий комітет

Учителів, буд. № 3

Матлаш Олена Вікторівна

71.  

Будинковий комітет

Учителів, буд. № 4

Коровка Тетяна Вікторівна

72.  

Будинковий комітет

Учителів, буд. №5

Сальпікова Наталія Святославівна

73.  

Будинковий комітет

Учителів, буд. №6

Зізюк Ольга Іванівна

74.  

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. №1

Горова Ніна Михайлівна

75.  

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. №2

Куц Василій Іванович

76.  

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. № 4

Говоруха Олег Михайлович

77.  

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. № 6

Білоус Валентина Вікторівна

78.  

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. №10

Козакова Ніна Іванівна

79.  

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. №11

Щенніков Ілля Валерійович

80.  

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. №12

Ошека Тетяна Володимирівна

81.  

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. №14

Смірнова Ярослава Михайлівна

82.  

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. №15

Рабаш Оксана Йосипівна

83.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. №45

Скляр Надія Олександрівна

84.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. №46

Краснов Юрій Леонідович

85.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. №47

Дегтярьов Віктор Семенович

86.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. № 48

Берлінський Сергій Михайлович

87.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. №49

Шаповалова Тетяна Миколаївна

88.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2,  буд. №50

Чувак Марина Вікторівна

89.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. №51

Кагарлицький Микола Павлович

90.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. №52

Ботаренко Анатолій Анатолійович

91.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. №53

Панченко Світлана Яківна

92.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. № 54

Цвященко Валентина Михайлівна

93.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. №55

Іванченко Денис Володимирович

94.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. №56

Савчук Володимир Володимирович

95.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. №57

Тетеркіна Тетяна Миколаївна

96.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. №58

Вагула Світлана Тітовна

97.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. №59

Шелехова Любов Миколаївна

98.  

Будинковий комітет

мкр.Всебратське-2, буд. №60

Бурлєва Алла Григорівна

99.  

Будинковий комітет

Військове  містечко-35,

буд. №4

Арутюнян Сурен Гаврилович

 100.

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд.  № 7-16

Фоміна Віра Олександрівна

 101.

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №12, №13, №14

Ульченко Олена Володимирівна

 102.

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №17-24

Мишковський Андрій Олександрович

103. 

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №25-29

Кіндій Людмила Інокентіївна

 104.

Будинковий комітет

Військове містечко-35, 

буд. №31

Гут Олександр Іванович

105.

Будинковий комітет

Військове містечко-35, 

буд. №32

Руда Лариса Георгіївна

 106.

Будинковий комітет

Військове містечко-35, 

буд. №33

Табачкова Мальвіна Станіславівна

107. 

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №34

Сергєєва Тамара Олексіївна

108. 

Будинковий комітет

Військове містечко-35, 

буд. №35

Коропчук Тамара Лук’янівна

109. 

Будинковий комітет

Військове містечко-35, 

буд. №36

Снітко Володимир Миколайович

 110.

Будинковий комітет

Військове містечко-35, 

буд. №37

Абрамова Валентина Іванівна

111. 

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №38

Благовещенко Ніна Петрівна

112. 

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №39, №40

Терещенко Ірина Миколаївна

113. 

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №44

Жукова Валентина Григорівна

114. 

Будинковий комітет

Військове містечко-1, буд. №1

 

115. 

Будинковий комітет

Військове містечко-1, буд. №2

Ходанович Борис Петрович

116. 

Будинковий комітет

Військове містечко-1,

 буд. №7

Смірнова Лідія Федорівна

 117.

Будинковий комітет

Військове містечко-1,

буд.     № 8

Грицай Валентина Михайлівна

118. 

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. № 2-а

Гданцівська, буд. №1

Бахмяніна Тетяна Вікторівна

119. 

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. № 35

Зеленська Людмила Михайлівна

120. 

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. №39

Теплицька Валентина Михайлівна

121. 

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. №41

Цибонога Алла Олександрівна

122. 

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. №51-а

Артеменко Ніна Зіновіївна

123. 

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. №55, №57, №59

Федищева Алла Григорівна

124. 

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. № 61, №63, №65

Хівренко Наталія Петрівна

 

125. 

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. №103

Степаненко Тетяна Василівна

126. 

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №1

Петрова Ірина Василівна

127. 

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №1-а

Уварова Зінаїда Василівна

 128.

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №2-а, №2-б

Фуфалько Світлана Іванівна

129. 

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №2, №4, №8

Чернишова Віра Карпівна

130. 

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. № 3

Кірічук Світлана Іванівна

131. 

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №7,

Кушнір Олександр Михайлович

132. 

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №9, №11

Коноваленко Вадим Васильович

133. 

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №10, №10-а

Нікітіна Наталя Іванівна

134. 

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №23

Силка Тетяна Григорівна

 135.

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського

буд. №35-а, №35б

Бондаренко Любов Федорівна

136. 

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №43

Стахова Валентина Іванівна

137. 

Будинковий комітет «Гданцівський»

Старовокзальна, буд. №45, Мартіна Шимановського

буд. №7, №12, №14, №21

Дубровіна Вікторія Борисівна

138. 

Будинковий комітет

Іорданська, буд. № 1-7

Григор'єв Юрій Володимирович

139. 

Будинковий комітет

Іорданська, буд. №8-12

 

140. 

Будинковий комітет

Чумацька, буд. №8, №10, №12

Платонова Ольга Іванівна

141. 

Будинковий комітет

Гданцівська, буд. №16, №18

Фурсовенко Марина Олегівна

142. 

Будинковий комітет

Гірничозаводська, буд. №6, №8

Пасика Валентина Григорівна

 143.

Будинковий комітет

Гірничозаводська, буд. №20

Ольхова Олександра Федорівна

144. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №1-б

Балецька Олена Олександрівна

145. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №5

Поверінова Людмила Іванівна

146. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №6

Мельник  Олександр Сергійович

147. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №7

Петухова Марина Володимирівна

148. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. № 8

Білоножкіна Елеонора Болеславіна

149. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №10

Лісогор Любов Федорівна

150. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №11

Лазарєва Тетяна Семенівна

 151.

Будинковий комітет

Петра Калнишевського, 

буд. №12

Роть Валентин Іванович

152. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №13

Федорченко Вячеслав Григорович

153. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №14

Гріцків Валерій Петрович

154. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №14-а

Наприєва Тетяна Євгеніївна

155. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №15

Задорожня Тетяна Миколаївна

156. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №16

Ксьонс Анна Степанівна

157. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №17-а

Каблучок Галина Іванівна

158. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №17-б

Колесник Людмила Михайлівна

 159.

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №19, №19а

Шевчук Клавдія Петрівна

160. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №20

Шликова Інна Олександрівна

161. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №20-а

Шашуріна Любов Володимирівна

162. 

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №22

Зінченко Валентина Степанівна

163. 

Будинковий комітет

Єдності, буд. №2

Сергієнко Петро Петрович

164. 

Будинковий комітет

Українська, буд. №1

Дацко Анатолій Григорович

165. 

Будинковий комітет

Українська, буд. №2

Богодістова Тетяна Петрівна

 166.

Будинковий комітет

Українська, буд. №3

Левченко Ілона Валентинівна

167. 

Будинковий комітет

Українська, буд. №5

Єлісеєва Світлана Леонідівна

168. 

Будинковий комітет

Українська, буд. №60

Вігілянський Сергій Георгійович

169. 

Будинковий комітет

Українська, буд. №61

Сушко Любов Іванівна

170. 

Будинковий комітет

Українська, буд. №63

Сопільник Геннадій Славмирович

171. 

Будинковий комітет

Українська, буд. №78

Коновалова Людмила Олександрівна

172. 

Будинковий комітет

Українська, буд. №118

Подбельська Валентина Петрівна

173. 

Будинковий комітет

Українська, буд. №120

Кубрак Володимир Михайлович

174. 

Будинковий комітет

Українська, буд. № 122

Єжова Лідія Василівна

175. 

Будинковий комітет

Черняховського, буд. №29

Петренко Сергій Васильович

176. 

Будинковий комітет

Черняховського, буд. №29а

Кудла Ольга Миколаївна

177. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська, буд. № 2

Семенчук Микола Юрійович

178. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська, буд. № 4

Корняк Георгій Володимирович

179. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська, буд. № 6

Герман Надія Михайлівна

180. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №10

Деркач Дмитро Іванович

 181.

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №11

Руденко Тетяна Яківна

182. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №13

Воронич Олена Василівна

183. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №15

Рубан Віра Іванівна

184. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №17

Близнюкова Неля Георгіївна

185. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №18

Ткаченко Вікторія Олексіївна

186. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №19

Шевченко Валентина Василівна

187. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. № 20

Головчук Олег Іванович

 188.

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. № 24

Журавльов Валерій Леонідович

189. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №28

Погудіна Інна Петрівна

190. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. № 31

Бабенко Сергій Володимирович

191. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №35

Довгаль В'ячеслав Іванович

192. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №36, №44

Шадріна Наталія Леонідівна

193. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №45

Кривонос Любов Миколаївна

194. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська, буд.№54

 

195. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №56, №56-а

Капшук Раїса Петрівна

196. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №57

Феденко Олена Йосипівна

197. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №59

Михайлець Олена Олександрівна

198. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №62

Постоєнко Ольга Юріївна

199. 

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №66

Погранична Валентина Федосіївна

 200.

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №68

Артемович Тамара Іванівна

201. 

Будинковий комітет

Староярмаркова, буд. №1

Дмитрієва Людмила Анатоліївна

202. 

Будинковий комітет

Староярмаркова, буд. №33, №33а

Дімідова Олена Вікторівна

203. 

Будинковий комітет

Староярмаркова, буд. №37, №39

Савицька Наталя Леонідівна

204. 

Будинковий комітет

Староярмаркова, буд. №40

Новицька Олена Федорівна

205. 

Будинковий комітет

Староярмаркова, буд. №44

Лазарев Микола Вікторович

206. 

Будинковий комітет

Староярмаркова, буд. №43 , №45

Рульов Микола  Володимирович

207. 

Будинковий комітет

Анатолія Ліпицького, буд. №7

Линецька Інна Іванівна

208. 

Будинковий комітет

Анатолія Ліпицького,

буд. №11

Грицаєнко Лариса Василівна

209. 

Будинковий комітет

Анатолія Ліпицького,

буд. №13

Демченко Аліна Олександрівна

210. 

Будинковий комітет

Церковна, буд. №1

Савичев Віктор Федорович

211. 

Будинковий комітет

Церковна, буд. №8

Подкопаєва Надія Миколаївна

 212.

Будинковий комітет

Церковна, буд. №12

Гере Павло Юліусович 

213. 

Будинковий комітет

Першотравнева, буд. №7

Ільєнко Микола Карпович

214. 

Будинковий комітет

Першотравнева, буд. №11

Мороз Неллі Федорівна

215. 

Будинковий комітет

Першотравнева, буд. № 13

Шаповалов Георгій Онисимович

216. 

Будинковий комітет

Першотравнева,

буд. №20,№22

Скорнякова Таїсія Павлівна

217. 

Будинковий комітет

Першотравнева, буд.  №27

Скопа Людмила Іванівна

218. 

Будинковий комітет

Позитивна, буд. №2

 

Шилова Оксана Володимирівна

219. 

Будинковий комітет

Комерційна, буд. №1, №3

Міронова Наталя Вікторівна

220. 

Будинковий комітет

Комерційна, буд. №2, №4

Кірічок Ольга Володимирівна

221. 

Будинковий комітет

Комерційна, буд. №6, №8

Андрусевич Дмитро Олександрович

222. 

Будинковий комітет

Комерційна, буд. №7

Мушинський Михайло Григорович

 223.

Будинковий комітет

Каунаська, буд. №3

Скринник Галина Степанівна

224. 

Будинковий комітет

Німецька, буд. №1

Єгорова Людмила Степанівна

225. 

Будинковий комітет

Дежньова,  буд. №2

Шевченко Анжела Дмитрівна

226. 

Будинковий комітет

Олександра Поля, буд. №1

Мисник Іван Олексійович

227. 

Будинковий комітет

Олександра Поля, буд. №2

Калинюк Ольга Василіївна

228. 

Будинковий комітет

Олександра Поля, буд. №3

Солохін Денис Вікторович

229. 

Будинковий комітет

Олександра Поля, буд. №4

Грабович Віктор Іванович

230. 

Будинковий комітет

Олександра Поля, буд. № 6

Пояркова Лариса Олександрівна

231. 

Будинковий комітет

Олександра Поля, буд. №14

Овсянніков Григорій Андрійович

232. 

Будинковий комітет

Чкалова , буд. №2, №27

Зайтман Костянтин Михайлович

233. 

Будинковий комітет

Чкалова, буд. №6

Глазунов Анатолій Олегович

234. 

Будинковий комітет

Юрія Сича, буд. №21, №25

Кісіль Людмила Василівна

235. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий , буд. №11

Оцяця Вікторія Вікторівна

236. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий, буд. №13

Удовіченко Григорій Костянтинович

 237.

Будинковий комітет

пр.Поштовий, буд. №16

 

238. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий,  буд. №18

Флежко Юрій Степанович

239. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий, буд. № 19

Корчкова Марія Мусіївна

240. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий, буд. №28

Петренко Юрій Володимирович

241. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий, буд. №36

Барчук Євгеній Георгійович

242. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий, буд. №43

Шевчик Ніна Володимирівна

243. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий, буд. № 47

Шаблій  Евгеній Михайлович

244. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий, буд. №48

Гат Наталя Іванівна

245. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий, буд. №54

Гордієнко Артур Миколайович

246. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий, буд. №60

Проскуріна Олена Михайлівна

 

247. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий, буд. №76

Герніс Олександр Володимирович

248. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий, буд. №78, №80

Агафонова Лариса Яківна

249. 

Будинковий комітет

пр.Поштовий, буд. №85

Вергеєва Олена Олександрівна

250. 

Будинковий комітет

пл. Визволення, буд. № 1

Петренко Валентина Петрівна

 251.

Будинковий комітет

пл. Визволення, буд. № 3

Соловйов ГеннадійГерманович

252. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №1

Сосюра Валентина Василівна

253. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №2

Бабенко Інна Володимирівна

254. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №3

Рябець Олександр Миколайович

255. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №4

Аврах Любов Іванівна

256. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №5

Баштова Ніна Георгіївна

257. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №6

Кожевникова Ганна Михайлівна

258. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №7

Чигрин Анатолій Іванович

259. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. № 10

Степашкіна Ася Григорівна

260. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №11

Салтановська Алла Федорівна

261. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №13

Коваленко Антон Олександрович

262. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №14

Помогайленко Олена Павлівна

263. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №15

Ковалюк Людмила Дмитрівна

264. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №16

Саглаєва Надія Кирилівна

265. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №17

Грабовська Тетяна Володимирівна

266. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №18

Коваленко Любов Станіславівна

 267.

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №20

Щербина Ніна Василівна

268. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №21

Луценко Сергій Олександрович

269. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №22

Некрасова  Людмила Григорівна

270. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. № 23

Міщенко Микола Андрійович

271. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №25

Горейчук Тетяна Олександрівна

272. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №26, №30, №34, №40

Косова Світлана Олексіївна

273. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №27

Григораш Евгенія Володимирівна

274. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. № 29

Фотіна Ніна Михайлівна

275. 

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №35

Босіков  Руслан Володимирович

276. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №1

Замрій Андрій Іванович

277. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №2

Стрєлкова Лариса Євгенівна

278. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №3

Лагодюк Григорій Кіндратович

279. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №5

Трофімова Олена Миколаївна

280. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №6

Лемешева Н.П.

281. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №7

Мірошніченко Наталя Олександрівна

 282.

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №9

Гарбуз Микола Єгорович

283. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №10

Прохожева Надія Іванівна

284. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №11

Катешілер Лілія Іванівна

285. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №13

Агеенко Валентин Іванович

286. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №14

Федорова Ірина Миколаївна

287. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №37-а, №37-б, №37-в, №37-г, №37-д

Ротькіна Ніна Михайлівна

288. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. № 39

Борщ Євгенія Семенівна

289. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №41

Рибачук Дмитро Трохимович

290. 

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. № 58

Каюн Анатолій Степанович

291. 

Будинковий комітет

Кобилянського, буд. №150, №150-а

Бринчук Володимир Михайлович

292. 

Будинковий комітет

Кобилянського, буд. №197, №199

Недостаєва Жанна Анатоліївна

293. 

Будинковий комітет

Кобилянського, буд. №201

Дзизенко Олена Вікторівна

294. 

Будинковий комітет

Кобилянського, буд. №203

Черненко Валентина Степанівна

295. 

Будинковий комітет

пр.Миру, буд. № 1-а, №3

Іщенко Віра Іванівна

 296.

Будинковий комітет

пр.Миру, буд. №2-а

Горшеник Марина Іванівна

297. 

Будинковий комітет

пр.Миру, буд. №4

Братушева Світлана Глібівна

298. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №2

Мороз Валентина Миколаївна

299. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №3,№4

Дедух Володимир Володимирович

300. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №5

Дробот Світлана Іванівна

301. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №6

Мартиненко Галина Миколаївна

302. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №7, №8

Кривдюк Наталія Дмитрівна

303. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №9,№10

 

304. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №1 , №11

Суворова Олександра Яківна

305. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №34

Радченко Володимир Петрович

306. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №35

Величко Ігор Олександрович

307. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №36

Білоконь Людмила Василівна

308. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №37

Гемба Надія Миколаївна

309. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №38

Борисова Олександра Семенівна

310. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №40

Дейнега Алла Юхимівна

311. 

Будинковий комітет

Яцьківа, буд. №41

Румма Лідія Андріївна

вгору