Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564) 90 08 12, (068) 970 56 97 факс:(0564) 90 08 15
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Районна влада | Органи самоорганізації населення | Список будинкових комітетів Центрально-Міського району

Список будинкових комітетів Центрально-Міського району

Район

Назва органу самоорганізації

населення

Межі, в яких діє орган самоорганізації населення

П.І.Б. голови

 

Житловий масив Центральний (вул. Миколи Ходича, вул., Кривбассівська та прилеглі)

1.        

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Миколи Ходича, буд. №3, №5

Зеленська Тетяна Опанасівна

2.        

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Миколи Ходича, буд. № 9, №11

Зарецька Аліна Анатоліївна

3.        

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Миколи Ходича, буд. №15, №17

Домнич Світлана Віталіївна

4.        

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Миколи Ходича, буд. №19

Лещенко Оксана Володимирівна

5.        

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Миколи Ходича, буд.  №21

Квартюк Тетяна Олександрівна

6.        

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Кривбасівська, буд. № 58

Терешкова Тетяна Анатоліївна

7.        

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Кривбасівська, буд. № 60

Белаш Валентина Петрівна

8.        

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Кривбасівська, буд. № 62

Козінчук Наталія Василівна

Житловий масив Змичка

9.        

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Купріна, буд. № 1

Євон Ольга Павлівна

10.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Купріна, буд. № 3

Заманова Катерина Олексіївна

11.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Купріна, буд. №116,  № 116а, № 118, № 118а, № 120

 

12.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Геологічна, буд. №7, №9, №11

Кульбіда Наталія Андріївна

13.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Геологічна, буд. №13, №17

Лукянчук Раїса Володимирівна

14.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Геологічна, буд. №14, №16

Макусинський Володимир Павлович

15.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Авіаційна, буд. № 4, №6

Бирладяну Лілія Євгеніївна

16.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Авіаційна, буд. № 13-35

Мигаль Лідія Павлівна

17.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Туполєва, буд. № 1-а

Загайна Наталя Дмитрівна

18.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Туполєва, буд. № 2а

Студенцов Сергій Володимирович

19.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Туполєва, буд. №3а

Кобец Лариса Миколаївна

Інші (будинки залізничників)

20.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Франса, буд. № 1-4

Доненко Микола Максимович

Житловий масив Карачуни

21.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Політехнічна, буд. № 75

Швидка Валерія Павлівна

22.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. №1, №3, №5

Кучма Валентина Іванівна

23.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. №2

Стовба Людмила Миколаївна

24.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. №4

Медведєва Людмила Миколаївна

25.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. № 7, №9, № 11

Коломойцев Іван Петрович

26.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. №14, №16

Бойченко Тетяна Іванівна

27.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Бахчисарайська, буд. №18, №20, №22

Борисенко Сергій Дмитрович

 

28.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Павленка, буд. №3, №5

Медяник Олена Федорівна

29.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Павленка, буд. №7, №9

Співак Ніна Петрівна

 

30.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Павленка, буд. №11

Кошельник  Юрій Андрійович

31.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №1

Зайка Георгій Іванович

32.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №3

Кравченко Тетяна Дмитрівна

33.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №5

 

34.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №7

Негода Лариса Леонідівна

35.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №9, №17

Гіченюк Світлана Григорівна

 

36.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №11, №19

Кукова Раїса Павлівна

 

37.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Артилеристів, буд. №13, №15

Когатько В’ячеслав Сергійович

38.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Студентська, буд. №4

Братан Олексій Олексійович

39.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Студентська, буд. №6, №8, №10, №14, №16

 

40.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Студентська, буд. № 11-35

Панченко Валентина Олексіївна

41.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Тарапаківська, буд. № 54, №56, №58, №60

Рішотка Віктор Васильович

42.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №4

Пихтіна Любов Миколаївна

 

43.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Ньютона, буд. № 6

Жемелинський Микола Петрович

44.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №8

Пачина Нінель Петрівна

45.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №10

Щербакова Галина Олександрівна

46.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №12

Короптуненко Ольга Анатоліївна

47.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №18

Ярошенко Василина Андріївна

48.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №20

Бондаренко В’ячеслав Якович

49.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №22

Коломоєць Наталя Анатоліївна

50.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №26

Кіртока Раїса Іванівна

51.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №28

Савко Анатолій Пилипович

 

52.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №30

Казанкова Діна Володимирівна

53.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №34

Щербина Олександр Володимирович

54.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Ньютона, буд. №40

Глазкова Лідія Володимирівна

55.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №5

Золотих Лідія Михайлівна

56.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №6, №8

Пєров Максим Володимирович

57.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №9

Михайлова Наталя Олексіївна

58.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №11

Дудник Ірина Леонідівна

59.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №12

Костючик Володимир Антонович

60.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №13,№15,№17

Ковальова Ніна Михайлівна

61.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №14

Томашевський Вячеслав Михайлович

62.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №19,  №21

Федоренко Микола Петрович

63.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Алмазна, буд. № 20

Устинова Тетяна Миколаївна

64.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №21а

Бессарабова Ірина Львівна

65.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Алмазна, буд. № 43

Романенко Андрій Петрович

66.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Алмазна, буд. №45

Шаповалов Олександр Миколайович

67.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Учителів, буд. №2

Дорошенко Анатолій Олександрович

68.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Учителів, буд. № 3

Матлаш Олена Вікторівна

69.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Учителів, буд. № 4

Коровка Тетяна Вікторівна

70.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Учителів, буд. №5

Сальпікова Наталія Святославівна

71.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Учителів, буд. №6

Зізюк Ольга Іванівна

 

Житловий масив Миколаївське шосе

72.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. №1

Горова Ніна Михайлівна

73.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. №2

Куц Василій Іванович

74.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. № 4

Говоруха Олег Михайлович

75.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. № 6

Білоус Валентина Вікторівна

76.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. №10

Казакова Ніна Іванівна

77.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. №11

Щенніков Ілля Валерійович

78.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. №12

Костін Євген Валентинович

79.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Миколаївське шосе, буд. №15

Рабаш Оксана Йосипівна

Житловий масив Всебратське-2 та Військове містечко-35

80.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд. №45

Скорік Зоя Леонтьєвна

81.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд. №46

Краснов Юрій Леонідович

82.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд. №47

Дегтярьов Віктор Семенович

83.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд.            № 48

Берлінський Сергій Михайлович

84.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд. №49

Шаповалова Тетяна Миколаївна

85.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2,  буд. №50

Чувак Марина Вікторівна

86.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд. №51

Поштарь Світлана Валентинівна

87.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд. №52

Загайний Володимир Веніамінович

88.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд. №53

Панченко Світлана Яківна

89.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд.            № 54

Цвященко Валентина Михайлівна

90.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд. №55

Іванченко Денис Володимирович

91.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд. №56

Савчук Володимир Володимирович

92.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд. №57

Тетеркіна Тетяна Миколаївна

93.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд. №58

Окуленко Олександр Володимирович

94.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд. №59

Шелехова Любов Миколаївна

95.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

мкрн.Всебратське-2, буд. №60

Бурлєва Алла Григорівна

96.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове  містечко-35,

буд. №3

Рогатінова Валентина Іванівна

97.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове  містечко-35,

буд. №4

Арутюнян Сурен Гаврилович

98.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. № 7-16

Фоміна Віра Олександрівна

99.     

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №12, №13, №14

Ульченко Олена Володимирівна

100.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №17-24

Мишковський Андрій Олександрович

101.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №25-29

Кіндій Людмила Інокентіївна

102.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. № 20

Суворова Тетяна Миколаївна

103.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35, 

буд. №31

Крюкова Галина Кузьмівна

104.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35, 

буд. №32

Степаненко Олександра Григорівна

105.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35, 

буд. №33

Ткачова Тетяна Михайлівна

106.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №34

Сергєєва Тамара Олексіївна

107.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35,                буд. №35

Коропчук Тамара Лукянівна

108.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35, 

буд. №36

Баранов Олександр Вікторович

109.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35, 

буд. №37

Сірко Людмила Володимирівна

110.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №38

Капітанов Микола Васильович

111.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №39, №40

Терещенко Ірина Миколаївна

112.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №40

Жужа Вадим Анатолійович

113.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-35,

буд. №44

Жукова Валентина Григорівна

Житловий масив колишнього Цегельного заводу

114.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-1, буд. №1

Юров Микола Михайлович

115.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-1, буд. №2

Дядіщева Раїса Іванівна

116.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-1, буд. №7

Юриєнко Євгеній Михайлович

117.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Військове містечко-1, буд. №8

Грицай Валентина Михайлівна

Житловий масив Гданцівка

118.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. № 2а

Гданцівська, буд. №1

Вахмяніна Тетяна Вікторівна

119.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. № 35

Зеленська Людмила Михайлівна

120.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. №39

Теплицька Валентина Михайлівна

121.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. №41

Цибонога Алла Олександрівна

122.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. №51а

Артеменко Ніна Зіновіївна

123.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. №55, №57, №59

Костогриз Сергій Гаврилович

124.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Старовокзальна, буд. № 61, №63, №65

Яшин Микола Васильович

 

125.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №1

Петрова Ірина Василівна

126.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №1а

Уварова Зінаїда Василівна

127.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №2а, №2б

Фуфалько Світлана Іванівна

128.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №2, №4, №8

Чернишова Віра Карпівна

129.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. № 3

Кірічук Світлана Іванівна

 

130.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №7,

Кушнір Олександр Михайлович

131.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №9, №11

Коноваленко Вадим Васильович

132.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №10, №10а

Нікітіна Наталя Іванівна

133.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №23

Макаренко Олена Юріївна

134.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського

буд. №35а, №35б

Бондаренко Любов Федорівна

135.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Мартіна Шимановського,

буд. №43

Стахова Валентина Іванівна

136.  

Центрально Міський

Будинковий комітет «Гданцівський»

Старовокзальна, буд. №45, Мартіна Шимановського

буд. №7, №12, №14, №21

Дубровіна Вікторія Борисівна

137.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Іорданська, буд. № 1-7

Григор'єв Юрій Володимирович

138.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Іорданська, буд. №8-12

 

139.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Чумацька, буд. №8, №10, №12

Платонова Ольга Іванівна

140.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Гданцівська, буд. №16, №18

Фурсовенко Марина Олегівна

141.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Гірничозаводська, буд. №6, №8

Пасика Валентина Григорівна

142.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Гірничозаводська, буд. №20

Ольхова Олександра Федорівна

Житловий масив Центральний (вул. П.Калнишевського та прилеглі)

143.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №1б

Балецька Олена Олександрівна

144.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №5

Поверінова Людмила Іванівна

145.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №6

Мельник  Олександр Сергійович

146.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №7

Борисова Ірина Сергіївна

147.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. № 8

Гордієнко Юрій Миколайович

148.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №10

Лісогор Любов Федорівна

149.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №11

Лазарєва Тетяна Семенівна

150.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського, 

буд. №12

Роть Тамара Борисівна

151.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №13

Федорченко Вячеслав Григорович

152.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №14

Гріцків Валерій Петрович

153.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №14а

Наприєва Тетяна Євгеніївна

154.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №15

Задорожня Тетяна Миколаївна

155.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №16

Ксьонс Анна Степанівна

156.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №17а

Каблучок Галина Іванівна

157.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №17б

Колесник Людмила Михайлівна

158.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №19, №19а

Рудковська Валентина Миколаївна

159.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №20

Шликова Інна Олександрівна

160.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №20а

Кучер Людмила Петрівна

161.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Петра Калнишевського,

буд. №22

Зінченко Валентина Степанівна

162.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Єдності, буд. №2

Сергієнко Петро Петрович

163.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Українська, буд. №1

Дацко Анатолій Григорович

164.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Українська, буд. №2

Курепіна Олена Петрівна

165.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Українська, буд. №3

Левченко Ілона Валентинівна

166.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Українська, буд. №5

Карауш Дар’я Олександрівна

167.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Українська, буд. №60

Вігілянський Сергій Георгійович

168.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Українська, буд. №61

Сушко Любов Іванівна

169.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Українська, буд. №63

Сопільник Геннадій Славмирович

170.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Українська, буд. №78

Смирнова Тетяна Борисівна

171.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Українська, буд. №118

Подбельська Валентина Петрівна

172.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Українська, буд. №120

Кубрак Володимир Михайлович

173.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Українська, буд. № 122

Єжова Лідія Василівна

174.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Черняховського, буд. №29

Петренко Сергій Васильович

175.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Черняховського, буд. №29а

Кудла Ольга Миколаївна

Житловий масив Центральний (вул. Свято-Миколаївська, вул. Комерційна, вул. О.Поля  та прилеглі)

176.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. № 2

Семенчук Василій Миколайович

177.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. № 4

Корняк Георгій Володимирович

178.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. № 6

Герман Надія Михайлівна

179.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №10

Деркач Дмитро Іванович

180.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №11

Руденко Тетяна Яківна

181.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №13

Воронич Олена Василівна

182.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №15

Рубан Віра Іванівна

183.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №17

Близнюкова Неля Георгіївна

184.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №18

Ткаченко Вікторія Олексіївна

185.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №19

Шевченко Валентина Василівна

186.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. № 20

Головчук Олег Іванович

187.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. № 24

Журавльов Валерій Леонідович

188.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №28

Погудіна Інна Петрівна

189.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. № 31

Бабенко Сергій Володимирович

190.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №35

Довгаль В'ячеслав Іванович

191.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №36, №44

Шадріна Наталія Леонідівна

192.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №45

Кривонос Любов Миколаївна

193.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №56, №56а

Капшук Раїса Петрівна

194.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №57

Феденко Олена Йосипівна

195.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №59

Михайлець Олена Олександрівна

196.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №62

Постоєнко Ольга Юріївна

197.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №66

Погранична Валентина Федосіївна

 

198.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Свято-Миколаївська,

буд. №68

Артемович Тамара Іванівна

199.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Староярмаркова, буд. №1

Косих Валентина Василівна

200.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Староярмаркова, буд. №33, №33а

Дімідова Олена Вікторівна

201.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Староярмаркова, буд. №37, №39

Савицька Наталя Леонідівна

202.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Староярмаркова, буд. №40

Новицька Олена Федорівна

203.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Староярмаркова, буд. №44

Лазарев Микола Вікторович

204.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Староярмаркова, буд. №43 , №45

Рульов Микола  Володимирович

205.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Анатолія Ліпицького, буд. №7

Линецька Інна Іванівна

206.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Анатолія Ліпицького,

буд. №11

Грицаєнко Лариса Василівна

207.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Анатолія Ліпицького,

буд. №13

Шпунтенко Вікторія Вікторівна

208.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Церковна, буд. №1

Савичев Віктор Федорович

209.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Церковна, буд. №8

Подкопаєва Надія Миколаївна

210.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Церковна, буд. №12

Гере Павло Юліусович 

211.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Першотравнева, буд. №7

Ільєнко Микола Карпович

212.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Першотравнева, буд. №11

Мороз Неллі Федорівна

213.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Першотравнева, буд. № 13

Шаповалов Георгій Онисимович

214.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Першотравнева, буд. №20, №22

Скорнякова Таїсія Павлівна

215.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Першотравнева, буд.  №27

Скопа Людмила Іванівна

216.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Позитивна, буд. №2

 

Шилова Оксана Володимирівна

217.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Комерційна, буд. №1, №3

Міронова Наталя Вікторівна

218.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Комерційна, буд. №2, №4

Кірічок Ольга Володимирівна

219.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Комерційна, буд. №6, №8

Андрусевич Дмитро Олександрович

220.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Комерційна, буд. №7

Мушинський Михайло Григорович

221.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Каунаська, буд. №3

Скринник Галина Степанівна

222.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Німецька, буд. №1

Єгорова Людмила Степанівна

223.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Дежньова,  буд. №2

Шевченко Анжела Дмитрівна

224.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Олександра Поля, буд. №1

Мисник Іван Олексійович

225.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Олександра Поля, буд. №2

Калинюк Ольга Василіївна

226.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Олександра Поля, буд. №3

Солохін Денис Вікторович

227.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Олександра Поля, буд. №4

Грабович Віктор Іванович

228.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Олександра Поля, буд. № 6

Курепіна Олена Петрівна

229.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Олександра Поля, буд. №14

Овсянніков Григорій Андрійович

230.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Чкалова , буд. №27

Зайтман Костянтин Михайлович

231.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Чкалова, буд. №6

Глазунов Анатолій Олегович

232.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Юрія Сича, буд. №21, №25

Кісіль Людмила Василівна

Житловий масив Центральний (пр. Поштовий, вул. Лермонтова та прилеглі)

233.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий , буд. №11

Оцяця Вікторія Вікторівна

234.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий, буд. №13

Удовіченко Григорій Костянтинович

235.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий, буд. №16

Дубсон Ірена Володимирівна

236.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий,  буд. №18

Флежко Юрій Степанович

237.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий, буд. № 19

Корчкова Марія Мусіївна

238.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий, буд. №28

Петренко Юрій Володимирович

239.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий, буд. №36

Барчук Євгеній Георгійович

240.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий, буд. №43

Шевчик Ніна Володимирівна

241.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий, буд. № 47

Шаблій  Евгеній Михайлович

242.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий, буд. №48

Гат Наталя Іванівна

243.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий, буд. №54

Гордієнко Артур Миколайович

244.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий, буд. №60

Проскуріна Олена Михайлівна

245.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий, буд. №76

Герніс Олександр Володимирович

246.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий, буд. №78, №80

Агафонова Лариса Яківна

247.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Поштовий, буд. №85

Вергеєва Олена Олександрівна

248.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

пл. Визволення, буд. № 1

Петренко Валентина Петрівна

249.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

пл. Визволення, буд. № 3

Соловйов Геннадій Германович

250.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №1

Сосюра Валентина Василівна

251.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №2

Бабенко Інна Володимирівна

252.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №3

Рябець Олександр Миколайович

253.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №4

Аврах Любов Іванівна

254.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №5

Баштова Ніна Георгіївна

255.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №6

Войтюк Владислав Олександрович

256.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №7

Чигрин Анатолій Іванович

257.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. № 10

Коробова Олена Вадимівна

258.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №11

Салтановська Алла Федорівна

259.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №13

Коваленко Антон Олександрович

260.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №14

Помогайленко Олена Павлівна

261.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №15

Ковалюк Людмила Дмитрівна

262.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №16

Саглаєва Надія Кирилівна

263.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №17

Грабовська Тетяна Володимирівна

264.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №18

Коваленко Любов Станіславівна

265.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №20

Щербина Ніна Василівна

266.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №21

Луценко Сергій Олександрович

267.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №22

Некрасова  Людмила Григорівна

268.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. № 23

Міщенко Микола Андрійович

269.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №25

Горейчук Тетяна Олександрівна

270.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №26, №30, №34, №40

Косова Світлана Олексіївна

271.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №27

Григораш Евгенія Володимирівна

272.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. № 29

Фотіна Ніна Михайлівна

273.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Лермонтова, буд. №35

Босіков  Руслан Володимирович

274.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №1

Замрій Андрій Іванович

275.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №2

Стрєлкова Лариса Євгенівна

276.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №3

Лагодюк Григорій Кіндратович

277.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №5

Трофімова Олена Миколаївна

278.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №6

Лемешева Наталія Павлівна

 

279.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №7

Мирошниченко Наталя Олександрівна

280.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №9

Гарбуз Микола Єгорович

281.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №10

Нібур Андрій Андрійович

282.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №11

Катешілер Лілія Іванівна

283.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №13

Агеенко Валентин Іванович

284.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №14

Федорова Ірина Миколаївна

285.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №37а, №37б, №37в, №37г, №37д

Ротькіна Ніна Михайлівна

286.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. № 39

Борщ Євгенія Семенівна

287.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. №41

Рибачук Дмитро Трохимович

288.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Пушкіна, буд. № 58

Каюн Анатолій Степанович

289.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Кобилянського, буд. №150, №150а

Бринчук Володимир Михайлович

290.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Кобилянського, буд. №197, №199

Недостаєва Жанна Анатоліївна

291.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Кобилянського, буд. №201

Дзизенко Олена Вікторівна

292.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Кобилянського, буд. №203

Черненко Валентина Степанівна

293.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Миру, буд. № 1а, №3

Іщенко Віра Іванівна

294.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Миру, буд. №2а

Горшеник Марина Іванівна

295.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

просп. Миру, буд. №4

Братушева Світлана Глібівна

Колишнє селище Рудничне

296.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №2

Мороз Валентина Миколаївна

297.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №3,№4

Дедух Володимир Володимирович

298.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №5

Дробот Світлана Іванівна

299.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №6

Мартиненко Галина Миколаївна

300.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №7, №8

Кривдюк Наталія Дмитрівна

301.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №9,№10

 

302.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №1 , №11

Суворова Олександра Яківна

303.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №34

Радченко Володимир Петрович

304.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №35

Величко Ігор Олександрович

305.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №36

Білоконь Людмила Василівна

306.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №37

Гемба Надія Миколаївна

307.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №38

Борисова Олександра Семенівна

308.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №40

Дейнега Алла Юхимівна

309.  

Центрально – Міський

Будинковий комітет

Яцківа, буд. №41

Румма Лідія Андріївна

вгору