Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564) 493 82 95, (068) 970 56 97 факс:(0564) 493 82 96
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Події | Повідомлення | Щодо діяльності служби у справах дітей виконкому районної у місті ради

Щодо діяльності служби у справах дітей виконкому районної у місті ради

Пріоритетним напрямком роботи виконкому районної у місті ради є підвищення рівня життя сімей з дітьми, вдосконалення соціально-психологічної та правової допомоги сім'ям, спрямованої на попередження та вирішення проблем сімейного неблагополуччя.

У районі запроваджена система взаємодії державних органів та структур, на які законодавством покладено здійснення дієвих заходів в роботі з сім'ями та дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах, щодо їх адаптації та соціалізації у суспільстві.

Сьогодні на обліку в службі у справах дітей виконкому районної у місті ради перебуває 148 дітей, що опинились у складних життєвих обставинах, та які виховуються у 72 сім'ях.

Головними причинами сімейного неблагополуччя є: схильність батьків до вживання спиртних напоїв або наркотичних речовин, нехтування батьківськими обов'язками, безробіття, незадовільні умови проживання. Є такі сім'ї, які перебувають на обліку тривалий час, тому, що потребують постійного контролю.

16.03.2018 на території Центрально-Міського району м.Кривого Рогу було проведено профілактичний рейдовий захід "Діти вулиці", в якому прийняли участь спеціалісти служби у справах дітей виконкому районної у місті ради , співробітник Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Криворізького відділу поліції сектору ювенальної превенції та районний лікар -нарколог .

У ході проведення вищезазначеного профілактичного заходу були перевірені житлові масиви: Карнаватка, Гданцівка, Модр, та центральна частина району.

Крім того, здійснені перевірки умов проживання 11 дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, та виховуються у 3 сім'ях. З усіма батьками проведено індивідуально-профілактичну роботу.

вгору