Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564) 90 08 12, (068) 970 56 97 факс:(0564) 90 08 15
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Районна влада | Об'єднання громадян | Районні громадські організації

Районні громадські організації

№ п/п Назва Адреса, телефон Керівник
1 Криворізьке відділення Української спілки колишніх в'язнів фашизму вул.Пушкіна, 6/60 Пастернак Володимир Якович
2 Центрально-Міське районне товариство інвалідів пр.К.Маркса, 51/123 90-33-20 Кондратьєва Валентина Василівна
3 Криворізька міська організація Української асоціації "Відлуння війни" вул.Українська, 290 28-38-03 Кузнєцов Віктор Антонович
4 Криворізька міська федерація традиційного карате-до вул.Вахтангова,6а 90-09-82; 90-21-07 Волошин Анатолій Анатолійович
5 Криворізька міська організація рукопашного бою вул.Вахтангова,6а  Волошин Анатолій Анатолійович
6 Спортивний клуб "Снайпер" вул.Пушкіна, 37 Саранік Геннадій Іванович
7 Дитяча громадська організація "Клуб комп'ютерної еліти" пр.К.Маркса, 66/459 90-23-78; 21-50-76 Удовенко Валерій Олександрович
8 Центрально-Міська районна у м. Кривому Розі організація Об'єднання громадян на підтримку канонічного православ'я "Путь православних в ім'я Святого рівно-апостольного князя Володимира" вул.Українська, 83 Шиян Олександр Олексійович
9 Криворізька рада батьків та вдів військовослужбовців, загиблих в Афганістані та інших країнах вул.Українська, 2/12 28-38-60 Вєхтєв Віталій Євдокимович
10 Криворізька міська організація "Старе місто" вул.Лермонтова, 2/21 28-39-60; 74-49-67  
11 Криворізьке міське відділення Асоціація фахівців з нерухомості України вул.Карла Лібкнехта, 7 Міхайліді Павло Миколайович
12 Фелінологічний племінний центр "Баффі" вул.Лермонтова, 10 27-41-09 Чуприна Ірина Юріївна
13 Дитячо-юнацький військово-патріотичний клуб "Пошук" вул.Ушакова, 4 27-18-22 Моськін Сергій Іванович
14 Центрально-Міський районний клуб квіткарів-аматорів вул.Шарохіна, 60 27-06-11 Мазуренко Марина
15 Громадська організація Криворізького Єврейського культурного товариства ім.Браславського пр.Карла Маркса, 6/4 Шифрін Юрій Ілліч
16 Криворізьке міське відділення національного екологічного центру України "Екоцентр К" вул.Першотравнева, 12 442-84-08 Губін Геннадій Георгійович
17 Криворізька міська організація "Союз офіцерів України" Військове містечко-35, Гарнізонний будинок офіцерів 27-64-91 Лисенко Петро Олексійович
18 Центрально-Міська районна організація ветеранів м.Кривого Рогу вул.Леніна,27 90-02-40  
19 Криворізький відділ Союзу українок вул.Лабораторна, 54а, 27-38-56 Федаш Євгенія Лук'янівна
20 Спілка ветеранів Афганістану та воєнних конфліктів в інших країнах "Перевал" Центрально-Міського району м.Кривого Рогу вул.Ушакова, 4/123 27-34-15;  Шепеленко Володимир Іванович
21 Первинна організація науково-технічного товариства металургів України Українського державного науково-дослідного інституту безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійній промисловості (НТТ НДІБПГ) вул.Першотравнева, 12 92-33-82 Куроченко Віталій Михайлович
22 Криворізьке міжрайонне товариство політичних в'язнів і репресованих вул.Січнева, 41 Кремінь Йосип Васильович
23 Музичний дитячо-юнацький клуб "Промінець" вул.Погребняка, 4/10 Міщенко Тетяна Іванівна
24 Криворізький фізкультурно-спортивний клуб інвалідів "Олімп" вул.Зарічна, 3 90-08-29; 26-32-19 Сизранцева Емма Юріївна
25 Криворізька федерація кікбоксінгу і таїландського боксу мце-тай вул.Кобилянського, 154а Лавренко Сергій Олександрович
26 Криворізький спортивно-турис-тичний клуб "Актур" вул.Жовтнева, 12 Авлошенко Михайло Миколайович
27 Спортивний клуб "Айкі-до Уні-бос" вул.Жовтнева, 18 74-38-52 Пашкуров Олександр Євгенович
28 Дитячо-юнацький клуб тенісу "Центр" вул.Ушакова, 4 Бородінов В'ячеслав Анатолійович
29 Спортивний клуб "Союз" вул.Глинки, 62 Доценко Сергій Альбертович
30 Дитячо-юнацький клуб теквандо "Кумган" вул.Ушакова,4 Балакін Володимир Григорович
31 Первинна організація науково-технічного товариства металургів України інституту "Кривбаспроект" пр.Карла Маркса, 40 Римарчук Борис Іванович
32 Криворізьке міське уфологічне товариство "УФО-3" вул.Купріна, 114 27-56-26 Серебрякова Валентина Андріївна
33 Міське культурно-творче об'єднання "Ая" вул.Каунаська, 8 Бондар Н.М.
34 Королівське товариство м.Нострадамуса вул.Лермонтова, 6/5 Крикуненко Сергій Миколайович
35 Криворізьке міське відділення Всеукраїнської громадської організації "Руський рух України" вул.Українська, 61/3 90-83-64 Туренко Г.Г.
36 Громадська організація "Азербайджанська спілка "Савалан" вул.Миколаївське шосе, 1 Заргалов Ахмед Алі-огли
37 Криворізька міська організація громадської організації “Всеукраїнська спілка радянських офіцерів” вул. Пушкіна, 10/24 тел. 29-51-81 Чуйков Віктор Олександрович
38 Криворізька міська громадська організація "Спілка поляків" "Ойчизна" м.Кривого Рогу вул.Українська, 2/203 Помазан Г.І.
39 Криворізька міська асоціація сприяння організації і розвитку пасажирських і вантажних перевезень "Приват-Автоперевізник" вул.Українська, 1/17, 28-02-09 Іванов Олег Іванович
40 Криворізьке міське товариство ветеранів, пенсіонерів і інвалідів Збройних Сил України, інших військових формувань "Честь" Військове містечко-35, 6а 27-74-29 Могіль Володимир Костянтинович
41 Криворізька міська екологічна громадська організація "Оздоровлення Кривбасу" вул. Каунаська, 8а 90-81-74 Колєснікова Олександра Леонідівна
42 Криворізька міська молодіжна громадська організація "Асоціація дизайнерів-модельєрів" вул. Модрівська, 63/1 27-19-1 Іпакян Седа Ашотівна
43 Громадська організація "Союз Чорнобиль Україна" Центрально-Міського району м.Кривого Рогу вул.Кобилянського, 219 Нухов Раліф Раїфович
44 Громадська організація Місцевий осередок в м.Кривий Ріг Дніпропетровська область Всеукраїнської громадської організації "Українська спілка підприємців та ділових людей" вул.Каунаська, 8а 90-81-74; 28-28-76 Мішковський Андрій Олександрович
45 Громадська організація "Товариство автолюбителів мікрорайону Всебратське-2 м.Кривого Рогу" вул.Леніна, 15/68  Нікітін Віталій Вікторович
46 Громадська організація "Федерація більярдного спорту м.Кривого Рогу" вул.Лермонтова, 2/38  Шрамко Олександр Вікторович
47 Громадська організація "Інваліди Чорнобиля "Оберіг" м.Кривого Рогу" вул.Кобилянського, 219 28-15-09; 92-57-13 Дукач Олександр Йосипович
48  Первинна організація ветеранів 17-ї Гвардійської Криворізької танкової дивізії 90-07-99 Мазур Валентин Михайлович
вгору