Підприємства, організації, установи району

 
IRC

Опитування

Чи став сайт корисним для Вас?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...
IRC

Адреса виконкому

50000, м. Кривий Ріг,
вул. Леніна, 27

Графік роботи

Пн-Пт: з 8.30 до 17.00
Перерва: з 12.30 до 13.00
Сб, Нд: вихідні

Контактні телефони

тел: (0564) 90 08 12
факс: (0564) 90 08 15

Електронна адреса

Вибори-2015

IRC

Електронна скринька

skrinka@i.ua

Скринька ідей щодо розвитку велоруху у районі

veloruh@ukr.net

Криворізький ресурсний центр

IRC

Погода у Кривому Розі

Провідні підприємства району

У Центрально-Міському районі розташовані 10 підприємств переробної промисловості, у тому числі 3 машинобудівної та 7 харчової галузі, а також 2 підприємства, які здійснюють розподілення та постачання електричної та теплової енергії. Серед промислових підприємств мають значні обсяги виробництва товарної продукції це: ПАТ "Криворізький турбінний завод "Констар", АТ "Електроград", ПОГ Криворізьке УВП УТОС, ПрАТ "Криворізький міськмолокозавод № 1", КПТМ "Криворіжтепломережа".

Одним із потужних підприємств району є ПАТ "Криворізький турбінний завод "Констар", створений у 1976 році. На виробничій території загальною площею 60 гектарів трудяться 1038 кваліфікованих працівників, зусиллями яких виготовлено і спрямовано в експлуатацію більш 600 газотурбінних газоперекачувальних агрегатів, потужністю 10 МВт кожний. Виробництво газотурбінних двигунів і система якості на ПАТ "КрТЗ "Констар" сертифіковані за міжнародними стандартами, що вже саме по собі свідчить про міжнародне визнання підприємства, його високих технологічних можливостях. У лютому 2009 року ВАТ "КрТЗ "Констар" презентував двигун власної розробки – ГТД-10В. На підприємстві пройшло його приймальне випробування. На перспективу планується перейти до серійного виробництва двигуна, який за рік може зекономити до 2,5 мільйона кубічних метрів блакитного палива порівняно з його попередником двигуном ДР-59П.

Підприємство співпрацює з усіма гірничо-збагачувальними комбінатами криворіжжя, ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".

Визначним флагманом серед підприємств району є АТ "Електроград", яке створено у 2000 році на базі заводу електромонтажних виробів № 5 (заснованого у 1960 році). На підприємстві працює 253 чоловіка. Підприємство виготовляє більш ніж 200 видів серійної електротехнічної продукції.

Продукція заводу має сертифікати якості. На підприємстві впроваджена система управління якістю ІSО 9001-2001. Завод отримав сертифікат на систему екологічного управління ДСТУ ІSО 14001-2006.

АТ "Електроград" має власну акридитовану випробувальну лабораторію, укомплектованому стендом високовольтних вимірювань.

АТ "Електроград" має філії у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Донецьку, Москві, Баку.

Постачання виробленої на підприємстві електротехнічної продукції здійснюється у понад 170 міст України, країни близького та далекого зарубіжжя.

Головні принципи АТ "Електроград" є надійність, висока якість продукції, своєчасне та повне виконання зобов'язань перед партнерами, реалізація виробів за доступними цінами.

АТ "Електроград" переможець регіонального і фіналіст загальнодержавного конкурсу "100 кращих товарів України 2004 року".

Підприємство Дослідний завод ПАТ "КриворіжНДПІрудмаш" введено в експлуатацію у 1951 році, як завод верстатів алмазного буріння та електромагнітних сепараторів. Входить до складу ПАТ "КриворіжНДПІрудмаш". Підвідомче Міністерству промислової політики України. 100% акцій знаходяться у власності держави. Нині значно скоротилась кількість замовлень на виготовлення нової техніки, тому завод освоїв виробництво запасних частин для підприємств гірничодобувної галузі: Південний, Інгулецький, Центральний ГЗК, ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".

На заводі працює 88 чол. Завод має освоєний технологічний цикл. Сталеве литво, ровний цикл механічної обробки, термічну та хіміко-термічні обробки, складання та випробування ( в т.ч. гідравлічні) різноманітних машин.

ПАТ "ІВП "Енергія" створено у 1976 році, як конструкторське бюро "Енергія" з метою розробки та виробництва газотурбінних двигунів різного призначення. На підприємстві працює 178 чоловік.

Підприємство виконує монтажні та пуско-наладочні роботи, гарантійне та після гарантійне обслуговування, ремонти усього обладнання, яке виготовляє.

Має змогу у короткий термін розробити та виготовити обладнання для енергозберігаючих технологій під конкретні параметри замовника.

Продукція завод успішно себе зарекомендувала у Росії, Чехії, Канаді.

Підприємство об'єднання громадян Криворізького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих засновано у 1933 році.

На підприємстві працює 198 чол., з них 111 інваліди по зору. Основні напрямки діяльності – виробництво електророзподільної та контрольної апаратури. Також виготовляються товари народного споживання та деякі будівельні матеріали (вироби з пінопласту). Основними споживачами продукції є великі промислові підприємства України, будівельні компанії м.Кривого Рогу.

На сучасному етапі розвитку підприємство постійно веде роботу по пошуку нових ринків збуту, освоює нові види виробів, займається зовнішньоекономічною діяльністю та невпинно поліпшує роботу по соціально-трудовій, медичній, культурній реабілітації інвалідів та їх інтеграції у суспільстві.

ПрАТ "Криворізький міськмолокозавод № 1", заснований у 1961 році. Працює 437 чол. Один із провідних підприємств переробної промисловості міста та регіону.

Завдяки високій якості та широкому асортименту виготовляємої продукції, входить до складу найбільш динамічно розвинутого оператора молочного ринку на території країн СНД, холдінга "Молвест".

Основним видом діяльності підприємства є виробництво молочної продукції, такої як молоко незбиране, кисломолочна продукція, йогурти, сметана, сирки солодкі та сиркові вироби, сир, сири м'які, масло тваринне. Постійно освоюється виробництво нових видів молочних продуктів, але не відходячи від традиційних технологій, уникаючи консервантів та стабілізаторів.

Виробнича база підприємства укомплектована сучасним обладнанням.

Підприємство піклується як про якість, так і про привабливий зовнішній вигляд продукції.

На теперішній час підприємство виготовляє та поставляє на ринок нові торгові марки "Ясне сонечко", "Смаковеньки", "Фруате", "Сан Круі". Свою продукцію ПрАТ "Криворізький міськмолокозавод № 1" постачає підприємствам металургійного комплексу, бюджетним установам та підприємствам роздрібної торгівлі м.Кривого Рогу та Дніпропетровської області.

З метою зменшення шляху до споживача створена власна торгівельна мережа, яка зараз налічує 39 торгових об'єктів і охоплює усі райони Кривого Рогу.

ТОВ "Геліос ЛТД" засноване у 1994 році на базі фотографії № 22. Завдяки впровадженню нових сучасних технологій фірма "Геліос" збільшила кількість послуг, які надаються населенню, покращалась якість обслуговування клієнтів. На фірмі працює 56 кваліфікованих спеціалістів.

ТОВ "Геліос ЛТД" надає послуги по ксерокопіюванню, фотопослуги, реалізує канцтовари, фототовари, здійснює цифровий фотодрук, очистку та реалізацію питної води, виготовляє на основі очищеної води "Геліос" 30 видів солодких, безалкогольних напоїв, надає туристичні послуги.

Продукцію фірми "Геліос" відомо далеко за межами міста.

ТОВ "Пласма" було засноване у 2005 році з метою виготовлення продуктів харчування, а саме: мінеральних вод та інших безалкогольних напоїв. Принцип роботи підприємства: виробництво – поставка – обслуговування. На підприємстві працює 12 чоловік.

Основна продукція підприємства фасована газована та негазована вода ТМ "Дельфілайф" ємкістю 5 л, 2 л, 1,5 л, 0,5 л з мінералізацією від 100 до 500 мг/дм3.

Споживачами води ТМ "Дельфілайф" є більше 500 підприємств, фірм, магазинів, оптових баз, кафе, школи та дошкільні навчальні заклади, мережа аптек "Фармація", ВАТ "Криворізький хлібокомбінат № 1", ПрАТ "Криворізький міськмолокозавод № 1", оптові бази у м.Жовті Води, П'ятихатки, Павлоград та інші.

КПТМ "Криворіжтепломережа" було організовано у 1972 році, мало назву "Об'єднання котелень із тепловими мережами". У грудні 1980 року підприємство перейменоване у "Криворізьке підприємство теплових мереж".

Комунальне підприємство теплових мереж "Криворіжтепломережа" – це підприємство, яке засноване на власності територіальної громади м.Кривого Рогу. Основними напрямками діяльності є: виробництво теплової енергії для систем опалення та підігріву води власними силами і збут її споживачам, експлуатація та проведення поточного і капітального ремонтів енергетичного обладнання і теплових мереж, установка, монтаж котлів та іншого технологічного обладнання. Частка КПТМ "Криворіжтепломережа" по постачанню теплової енергії споживачам перевищує 50 відсотків від усього об'єму постачання теплової енергії у м.Кривому Розі, що визначає монопольний статус підприємства на ринку постачання тепла споживачам.

Піклуючись про майбутнє, підприємство вкладає кошти у розвиток. Це вселяє впевненість у завтрашньому дні й відкриває нові можливості вже сьогодні.

Чисельність працюючих на підприємстві 2263 чол. На балансі підприємства 74 котелень, 658,2 км теплотрас, 125 ТРП.

Криворізькі міські електричні мережі було засновано у 1927 році. На теперішній час КМЕМ є структурним підрозділом ПАТ "ДТЕК"Дніпрообленерго".

На підприємстві працює 510 чоловік.

Підприємство здійснює постачання та продаж електричної енергії юридичним та фізичним споживачам міста.

Державне підприємство "Державна інспекція по якості залізних руд (ДП "Діяпруда") створено у 1929 році.

ДП "Діяпруда" єдина в Україні державна структура, яка акредитована і має дозвіл на виконання робіт з визначення якісних показників в залізорудній, марганцевій, флсодоломітній, вугільній сировині, що виготовляється підприємствами України та відвантажується на металургійні комбінати України і на експорт.

Випробувальний центр ДП "Діяпруда" акредитований у 2006 році в Національній агенції України на проведення робіт у системі "Промисловий Регістр" задовольнить у повному обсязі потреби гірничорудних підприємств регіону з визначення та підтвердження якості продукції.

У разі потреби ДП "Діяпруда" бере участь у вирішенні спірних питань між постачальником і споживачем, як третя незалежна сторона.

На підприємстві працює 50 чоловік. Підприємство співпрацює з ПАТ "Південний ГЗК", ПАТ "Суха Балка", ПАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь", ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча ГЗК "Укрмеханобр" та іншими.
Угору

Промислові підприємства
№ з/п Назва підприємства Юридична адреса,
телефон/факс,
електронна пошта,
адреса сайту
П.І.Б. керівника                                                            Вид економічної діяльності                                                                         
1. ПАТ "Криворізький турбінний завод "Констар" вул.Окружна,127
т.404-06-11
ф.404-32-14
gd@constar.com.ua
www.constar.com.ua
Попрожук Олег
Олександрович
Виробництво двигунів та турбін
2. АТ "Електроград" вул.Модрівська,93
т/ф.27-15-13
secretary@el-grad.com
www.electrograd.com.ua
Захарченко Юрій
Миколайович
Виробництво електро-озподільної
та контрольної апаратури
3. ПАТ ІВП "Енергія" вул.Окружна,127
т/ф.404-70-37
ipp-energia2009@ukr.net
Лисенко Віктор Павлович Дослідження і розробка в галузі природничих наук Виробництво машин та статкування спеціальних призначень
4. Дослідний завод
ПАТ "Криворіж
НДПІрудмаш"
вул.Модрівська,89
т/ф 404-90-03
zavod@ndpi.kr.ua
Долгіх Віктор
Васильович
Виробництво машин та устаткування для добувної
промисловості й будівництва
5. ВАТ "Криворізький
завод гірничого
машинобудування"
вул.Халтуріна,3
т/ф 404-48-57
marketing@cabletv.dp.ua
ліквідатор Москаленко Тетяна Олександрівна Виробництво машин та устаткування спеціального
призначення
6. Підприємство
об'єднання громадян
Криворізьке УВП УТОС
вул.Шмідта,6
т.409-50-80
info@upputos.dp.ua
Порадовський
Станіслав Петрович
Виробництво електро-розподільної та контрольної апаратури
7. ТОВ "Юністіл" вул.Окружна,127/10
т/ф.409-32-59
unisteel@inbox.ru
Жердєв Олександр
Сергійович
Оброблення та нанесення
покриттів на метали

Угору

Підприємства – виробники харчових продуктів та напоїв
№ з/п Назва
підприємства
Юридична адреса,
телефон/факс,
електронна адреса
П.І.Б. керівника Вид економічної діяльності
1. ПрАТ "Криворізький молокозавод № 1" вул.Окружна,9
т/ф 409-21-73 kgmz@molvest.org.ua
Горбунов Олексій 
Олексійович
Виробництво молочної продукції
2. КП "Хладон" вул.Окружна,10
т/ф 27-47-22
Волочнюк Дмитро Миколайович Перебуває у стадії ліквідації
3. ТОВ "Геліос ЛТД" вул.Пушкіна,2
т/ф 90-15-53
Бєла Олена
Володимирівна
Виробництво мінеральних вод та інших безалкогольних напоїв
4. Кондитерський цех "Арлекіно" пр.Карла Маркса,19а
т.90-16-64
Семенець Сергій
Миколайович
Виробництво сухарів, печива, пирогів і тістечок
тривалого зберігання
5. ПОГ Криворізьке УВП УТОС вул.Шмідта,6

т.409-50-80

info@upputos.dp.ua
Порадовський Станіслав
Петрович
Виробництво хліба та хлібобулочних виробів
6. ПП Вовк О.В. вул.Хостинська, 47а
т.404-28-12
Вовк Олег
Володимирович
Виробництво рибопродуктів
7. ПП Носаєв В.В. вул.Окружна, 3
т.404-93-33
Носаєв Володимир
Володимирович
Виробництво макаронних виробів
8. ПП Зінківський В.О. вул.Воровського, 7б
т.28-00-92
Зінківський Віктор
Олександрович
Виробництво олії рослинної, макухи
9. ТОВ "Тірс-Кр" вул.Купріна, 123
т.404-11-75
Єфремов Микола
Іванович
Виробництво лікеро-горілчаних напоїв
10. Борошняний цех вул.Окружна, 14 Гунбін Олексій
Михайлович
Виробництво хлібо-булочних виробів
11. ТОВ "Радонеж"

вул.Окружна,12  т.404-28-30

Суярко Лідія Василівна рибопродукти
12 ТОВ "Пласма" вул.Менжинського,3 т.401-02-42 Орєшкін Микита Андрійович Виробництво доочищеної води
13 Цех з виробництва кулінарної продукцї  т.410-44-44 Нікітська Наталія Сергіївна Виробництво кулінарної продукції

Угору

Підприємства – надавачі комунальних послуг
№ з/п Назва підприємства Юридична адреса, телефон/факс, ел. адреса, вебсайт П.І.Б. керівника                                                          Вид економічної діяльності                                                           
1. КПТМ “Криворіжтепломережа” пров.Дежньова,9 т. 409-51-01, ф.409-51-18, kancelariya_kpts@ukr.net Мітін Сергій Миколайович Постачання пари та гарячої води
2. ПАТ “ДТЕК” Дніпрообленерго” Криворізькі міські електричні мережі (структурний підрозділ компанії у м.Кривий Ріг) пр.Карла Маркса,41 т.92-31-32, ф.404-13-01, kanc0@ kgas.dp.energy.gov.ua Вередін Геннадій Віталійович  Розподілення та постачання електричної енергії
3. ТОВ "ДИВОБУД" 50002, вулиця Лермонтова, буд.60, т.26-27-51,26-15-89 Рудник Лариса Борисівна Послуги по утриманню та обслуговуванню житлових будинків на території району
4. ТОВ "СІТІСЕРВІС-КР" вулиця Харитонова, буд. 9-а, т.92-58-35, 92-51-99, 92-58-35 Крамаренко Олег Анатолійович Послуги по утриманню та обслуговуванню житлових будинків на території району

Угору

Будівельні підприємства
№ з/п Назва підприємства Юридична адреса, телефон/факс, ел. адреса, веб-сайт П.І.Б. керівника                                           Вид економічної діяльності                                                                                  
1. ТОВ “Весташляхбуд” вул. Урожайна,1, т/ф. 409-00-02, vestador08@rambler.ru Мілюков Віталій Миколайович Будівництво транспортних мереж, дорожніх основ та покриттів

Угору

Заклади охорони здоров'я

№ з/п

Назва підприємства

Юридична адреса, телефон

П.І.Б. керівника

1

Комунальний заклад                                  "Криворізька міська лікарня № 3" Дніпропетровської обласної ради"

вул.Пушкіна,13                    т/ф. 90-09-26

Коровін Ігор Володимирович

2.

КЗ "Криворізька міська поліклініка № 5" Дніпропетровської обласної ради"

пл.Визволення,2/1

т.92-30-72

ф.92-30-52

Клітний Олександр Григорович

3.

КЗ "Криворізький міський клінічний пологовий будинок № 1"Дніпропетровської обласної ради"

пл.Визволення,11               т.92-40-80

Васильєва Лариса Анатоліївна

4.

КЗ "Криворізька міська дитяча лікарня № 1" Дніпропетровської обласної ради"

пл.Визволення,2

т/ф 92-49-59

Марцинюк Людмила Семенівна

5.

ОКЗ "Міжобласний центр медичної генетики та пренатальної діагностики"

пл.Визволення,3а

т/ф 92-49-30

 

Веропотвелян Микола Петрович

6.

КЗ "Криворізький дитячий санаторій»

Дніпропетровської обласної ради»

вул. Гете,65

т.27-04-13, 27-48-11

Підкуйко Наталія Вікторівна

7.

КЗ "Криворізька міська стоматологічна клінічна поліклініка № 1"Дніпропетровської обласної ради"

пл.Визволення,5

т.92-32-01

Федотов Сергій

Борисович

8.

Підстанція №2

КЗ "Криворізька міська станція швидкої медичної допомоги ДОР"

вул.Пушкіна,46а

т.90-13-55, 90-09-72

Ігнат’єв Євген

Павлович

 

9.

КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6» Криворізької міської ради"

пл. Визволення, 2

каб. 204, т.92-49-53

Семеніхіна Алла Іванівна

 

10.

Амбулаторія №1     

вул.Пушкіна, 13

т.90-13-32

Кічева Лариса Василівна

11.

Амбулаторія №2    

м-н Всебратске-2/ 65-а

т. 27-74-20

Круподер Володимир Михайлович

12.

Амбулаторія №3    

вул.Халтуріна, 3

т.462-10-79

Баборак

Тетяна Олександрівна

13.

Амбулаторія №4    

пл. Визволення, 2

 т.92-49-51

Колеснік Вікторія Семенівна

14.

Амбулаторія №6     

вул.Погребняка, 10-а

т.27-17-04

Вишнева Марина Володимирівна

15.

Амбулаторія №7

вул. Тополина, 11а

т.477-23-41

Слісаренко

Валентина Олексіївна

16.

Амбулаторія №8

с.Рудничне, вул. Герцена, 6а

т.22-42-11

Хміленко

Ольга Вікторівна

Угору

IRC

Події

Інформація про недопущення терористичних актів, диверсій та інших надзвичайних подій

Інформація про недопущення терористичних актів, диверсій та інших надзвичайних подій

 

Про створення “Скринька ідей щодо розвитку велоруху у районі”

Шановні мешканці Центрально-Міського району! З метою забезпечення зворотнього зв’язку...

 

Про створення “електронної скриньки”

До уваги мешканців району! З метою сприяння розвитку громадської активності у вирішенні...

 

Повідомляє Криворізька південна ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області

До уваги власників електронних цифрових підписів!                ...

 

Про надходження та використання коштів районного у місті бюджету у 2015 році

Інформація про надходження та використання коштів районного у місті бюджету у 2015 році додається.

 

Про надходження та використання коштів районного у місті бюджету у 2015 році

Інформація про надходження та використання коштів районного у місті бюджету у 2015 році додається.

 

Про проведення інформаційної зустрічі зі студентської молоддю у рамках акції «16 днів проти насильства»

Проблема сімейного насильства надзвичайно важлива передусім тому, що сім’я є основою...

 

Про проведення акції до дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС

В грудні вже стало доброю традицією вшановувати пам'ять тих, хто пожертвував своїм життям,...

 

Про нещасні випадки з дітьми у побуті

    Ми звикли вважати, що наш будинок – це наша фортеця, всередині якої абсолютно...