Підприємства, організації, установи району

 

Опитування

Чи став сайт корисним для Вас?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Гарячі лінії

  • 90-07-97 - "Прямий телефон" голови районної у місті ради


  • 90-10-10 - з житлових та комунальних питань (цілодобово)


  • 90-02-18 - детінізація відносин на ринку праці


  • 90-07-75 - захист прав споживачів


  • 90-07-45 - продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім


  • 90-07-47 - суспільство проти корупції


  • 90-08-26 - телефонна "гаряча лінія" з соціальних питань


  • 90-08-04 - з питань порядку перевірки персональних даних у Державному реєстрі виборців


  • 90-04-57 - телефонна "гаряча лінія" прокуратури Центрально-Міського району міста Кривого Рогу


Адреса виконкому

50000, м. Кривий Ріг,
вул. Леніна, 27

Графік роботи

Пн-Пт: з 8.30 до 17.00
Перерва: з 12.30 до 13.00
Сб, Нд: вихідні

Контактні телефони

тел: (0564) 90 08 12
факс: (0564) 90 08 15

Електронна адреса

cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua

Криворізький ресурсний центр

IRC

Погода у Кривому Розі

Провідні підприємства району

У Центрально-Міському районі розташовані 14 підприємств переробної промисловості, у тому числі 6 машинобудівної та 8 харчової галузі, а також 2 підприємства, які здійснюють розподілення та постачання електричної та теплової енергії. Серед промислових підприємств мають значні обсяги виробництва товарної продукції це: ПАТ "Криворізький турбінний завод "Констар", АТ "Електроград", ПОГ Криворізьке УВП УТОС, ПрАТ "Криворізький міськмолокозавод № 1", КП "Хладон", КПТМ "Криворіжтепломережа".

Одним із потужних підприємств району є ПАТ "Криворізький турбінний завод "Констар", створений у 1976 році. На виробничій території загальною площею 60 гектарів трудяться 1380 кваліфікованих працівників, зусиллями яких виготовлено і спрямовано в експлуатацію більш 600 газотурбінних газоперекачувальних агрегатів, потужністю 10 МВт кожний. Виробництво газотурбінних двигунів і система якості на ВАТ "КрТЗ "Констар" сертифіковані за міжнародними стандартами, що вже саме по собі свідчить про міжнародне визнання підприємства, його високих технологічних можливостях. У лютому 2009 року ВАТ "КрТЗ "Констар" презентував двигун власної розробки – ГТД-10В. На підприємстві пройшло його приймальне випробування. На перспективу планується перейти до серійного виробництва двигуна, який за рік може зекономити до 2,5 мільйона кубічних метрів блакитного палива порівняно з його попередником двигуном ДР-59П.

Підприємство співпрацює з усіма гірничо-збагачувальними комбінатами криворіжжя, ВАТ "Газпром", НАК "Нафтагаз України", ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".

Визначним флагманом серед підприємств району є АТ "Електроград", яке створено у 2000 році на базі заводу електромонтажних виробів № 5 (заснованого у 1960 році). На підприємстві працює 232 чоловіка. Підприємство виготовляє більш ніж 200 видів серійної електротехнічної продукції.

Продукція заводу має сертифікати якості. На підприємстві впроваджена система управління якістю ІSО 9001-2001. Завод отримав сертифікат на систему екологічного управління ДСТУ ІSО 14001-2006.

АТ "Електроград" має власну акридитовану випробувальну лабораторію, укомплектованому стендом високовольтних вимірювань.

АТ "Електроград" має філії у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Донецьку, Москві, Баку.

Постачання виробленої на підприємстві електротехнічної продукції здійснюється у понад 170 міст України, країни близького та далекого зарубіжжя.

Головні принципи АТ "Електроград" є надійність, висока якість продукції, своєчасне та повне виконання зобов'язань перед партнерами, реалізація виробів за доступними цінами.

АТ "Електроград" переможець регіонального і фіналіст загальнодержавного конкурсу "100 кращих товарів України 2004 року".

Підприємство Дослідний завод ВАТ "КриворіжНДПІрудмаш" введено в експлуатацію у 1951 році, як завод верстатів алмазного буріння та електромагнітних сепараторів. Входить до складу ВАТ "КриворіжНДПІрудмаш". Підвідомче Міністерству промислової політики України. 100% акцій знаходяться у власності держави. Нині значно скоротилась кількість замовлень на виготовлення нової техніки, тому завод освоїв виробництво запасних частин для підприємств гірничодобувної галузі: Південний, Інгулецький, Центральний ГЗК, ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".

На заводі працює 125 чол. Завод має освоєний технологічний цикл. Сталеве литво, ровний цикл механічної обробки, термічну та хіміко-термічні обробки, складання та випробування ( в т.ч. гідравлічні) різноманітних машин.

ВАТ "Криворізький завод гірничого машинобудування" підприємство з випуску гірничого обладнання. Засноване у 1892 році. Спеціалізація заводу – це виробництво бурової та допоміжної техніки для видобування корисних копалин, а також обладнання для проходження тунелів. Продукцію заводу добре знають у багатьох країнах Світу.

На теперішній час на підприємстві працює 164 чоловіка. Виробництво продукції призупинено, проводяться ремонтні роботи.

ВАТ "ІВП "Енергія" створено у 1976 році, як конструкторське бюро "Енергія" з метою розробки та виробництва газотурбінних двигунів різного призначення. На підприємстві працює 250 чоловік.

Підприємство виконує монтажні та пуско-наладочні роботи, гарантійне та після гарантійне обслуговування, ремонти усього обладнання, яке виготовляє.

Має змогу у короткий термін розробити та виготовити обладнання для енергозберігаючих технологій під конкретні параметри замовника.

Продукція завод успішно себе зарекомендувала у Росії, Чехії, Канаді.

Підприємство об'єднання громадян Криворізького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих засновано у 1933 році.

На підприємстві працює 184 чол., з них 111 інваліди по зору. Основні напрямки діяльності – виробництво електророзподільної та контрольної апаратури. Також виготовляються товари народного споживання та деякі будівельні матеріали (вироби з пінопласту). Основними споживачами продукції є великі промислові підприємства України, будівельні компанії м.Кривого Рогу.

На сучасному етапі розвитку підприємство постійно веде роботу по пошуку нових ринків збуту, освоює нові види виробів, займається зовнішньоекономічною діяльністю та невпинно поліпшує роботу по соціально-трудовій, медичній, культурній реабілітації інвалідів та їх інтеграції у суспільстві.

ПрАТ "Криворізький міськмолокозавод № 1", заснований у 1961 році. Працює 370 чол. Один із провідних підприємств переробної промисловості міста та регіону.

Завдяки високій якості та широкому асортименту виготовляємої продукції, входить до складу найбільш динамічно розвинутого оператора молочного ринку на території країн СНД, холдінга "Молвест".

Основним видом діяльності підприємства є виробництво молочної продукції, такої як молоко незбиране, кисломолочна продукція, йогурти, сметана, сирки солодкі та сиркові вироби, сир, сири м'які, масло тваринне. Постійно освоюється виробництво нових видів молочних продуктів, але не відходячи від традиційних технологій, уникаючи консервантів та стабілізаторів.

Виробнича база підприємства укомплектована сучасним обладнанням.

Підприємство піклується як про якість, так і про привабливий зовнішній вигляд продукції.

На теперішній час підприємство виготовляє та поставляє на ринок нові торгові марки "Ясне сонечко", "Смаковеньки", "Фруате", "Сан Круі". Свою продукцію ПрАТ "Криворізький міськмолокозавод № 1" постачає підприємствам металургійного комплексу, бюджетним установам та підприємствам роздрібної торгівлі м.Кривого Рогу та Дніпропетровської області.

З метою зменшення шляху до споживача створена власна торгівельна мережа, яка зараз налічує 39 торгових об'єктів і охоплює усі райони Кривого Рогу.

Комунальне підприємство "Хладон", створено у 1999 році. На підприємстві працює 24 чол. Єдине підприємство, яке спеціалізується на виробництві м'ясних та ковбасних виробів, зберіганню та заморожуванню продуктів харчування у спеціалізованих камерах-холодильниках з температурою 18Сº.

За останні роки введено в дію нові потужності з виробництва м'ясних виробів, підвищилась їх якість. Підприємство приймало участь у конкурсі "Криворізька якість" у рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції "Сто кращих товарів України".

Основною продукцією виготовляємою підприємством є м'ясо яловичини, печінка яловичини, ковбасні вироби в асортименті.

Підприємство постачає свою продукцію у шкільні та дошкільні заклади 4-х районів міста, міські лікарні, притулки, санаторії, інтернати.

ТОВ "Геліос ЛТД" засноване у 1994 році на базі фотографії № 22. Завдяки впровадженню нових сучасних технологій фірма "Геліос" збільшила кількість послуг, які надаються населенню, покращалась якість обслуговування клієнтів. На фірмі працює 56 кваліфікованих спеціалістів.

ТОВ "Геліос ЛТД" надає послуги по ксерокопіюванню, фотопослуги, реалізує канцтовари, фототовари, здійснює цифровий фотодрук, очистку та реалізацію питної води, виготовляє на основі очищеної води "Геліос" 30 видів солодких, безалкогольних напоїв, надає туристичні послуги.

Продукцію фірми "Геліос" відомо далеко за межами міста.

ТОВ "Пласма" було засноване у 2005 році з метою виготовлення продуктів харчування, а саме: мінеральних вод та інших безалкогольних напоїв. Принцип роботи підприємства: виробництво – поставка – обслуговування. На підприємстві працює 12 чоловік.

Основна продукція підприємства фасована газована та негазована вода ТМ "Дельфілайф" ємкістю 5 л, 2 л, 1,5 л, 0,5 л з мінералізацією від 100 до 500 мг/дм3.

Споживачами води ТМ "Дельфілайф" є більше 500 підприємств, фірм, магазинів, оптових баз, кафе, школи та дошкільні навчальні заклади, мережа аптек "Фармація", ВАТ "Криворізький хлібокомбінат № 1", ПрАТ "Криворізький міськмолокозавод № 1", оптові бази у м.Жовті Води, П'ятихатки, Павлоград та інші.

КПТМ "Криворіжтепломережа" було організовано у 1972 році, мало назву "Об'єднання котелень із тепловими мережами". У грудні 1980 року підприємство перейменоване у "Криворізьке підприємство теплових мереж".

Комунальне підприємство теплових мереж "Криворіжтепломережа" – це підприємство, яке засноване на власності територіальної громади м.Кривого Рогу. Основними напрямками діяльності є: виробництво теплової енергії для систем опалення та підігріву води власними силами і збут її споживачам, експлуатація та проведення поточного і капітального ремонтів енергетичного обладнання і теплових мереж, установка, монтаж котлів та іншого технологічного обладнання. Частка КПТМ "Криворіжтепломережа" по постачанню теплової енергії споживачам перевищує 50 відсотків від усього об'єму постачання теплової енергії у м.Кривому Розі, що визначає монопольний статус підприємства на ринку постачання тепла споживачам.

Піклуючись про майбутнє, підприємство вкладає кошти у розвиток. Це вселяє впевненість у завтрашньому дні й відкриває нові можливості вже сьогодні.

Чисельність працюючих на підприємстві 2448 чол. На балансі підприємства 74 котелень, 658,2 км теплотрас, 125 ТРП.

Криворізькі міські електричні мережі було засновано у 1927 році. На теперішній час КМЕМ є структурним підрозділом ВАТ "Енергопостачальна компанія "Дніпрообленерго".

На підприємстві працює 864 чоловіка.

Підприємство здійснює постачання та продаж електричної енергії юридичним та фізичним споживачам міста.

Державне підприємство "Державна інспекція по якості залізних руд (ДП "Діяпруда") створено у 1929 році.

ДП "Діяпруда" єдина в Україні державна структура, яка акредитована і має дозвіл на виконання робіт з визначення якісних показників в залізорудній, марганцевій, флсодоломітній, вугільній сировині, що виготовляється підприємствами України та відвантажується на металургійні комбінати України і на експорт.

Випробувальний центр ДП "Діяпруда" акредитований у 2006 році в Національній агенції України на проведення робіт у системі "Промисловий Регістр" задовольнить у повному обсязі потреби гірничорудних підприємств регіону з визначення та підтвердження якості продукції.

У разі потреби ДП "Діяпруда" бере участь у вирішенні спірних питань між постачальником і споживачем, як третя незалежна сторона.

На підприємстві працює 70 чоловік. Підприємство співпрацює з ВАТ "Південний ГЗК", ВАТ "Суха Балка", ВАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь", ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча ГЗК "Укрмеханобр" та іншими.
Угору

Промислові підприємства
№ з/п Назва підприємства Юридична адреса,
телефон/факс,
електронна пошта,
адреса сайту
П.І.Б.
керівника
Вид
економічної
діяльності
1. ПАТ "Криворізький турбінний завод "Констар" вул.Окружна,127
т.404-06-11
ф.404-32-14
gd@constar.com.ua
www.constar.com.ua
Попрожук
Олег
Олександрович
Виробництво
двигунів
та турбін
2. АТ "Електроград" вул.Модрівська,93
т/ф.27-15-13
secretary@el-grad.com
www.electrograd.com.ua
Захарченко
Юрій
Миколайович
Виробництво
електро-розподільної
та контрольної
апаратури
3. ПАТ ІВП "Енергія" вул.Окружна,127
т/ф.404-70-37
ipp-energia2009@ukr.net
Біленко
Олександр
Миколайович
Дослідження
і розробка
в галузі
природничих наук
Виробництво машин
та устаткування
спеціальних
призначень
4. Дослідний завод
ПАТ "Криворіж
НДПІрудмаш"
вул.Модрівська,89
т/ф 404-90-03
zavod@ndpi.kr.ua
Долгіх
Віктор
Васильович
Виробництво машин
та устаткування
для добувної
промисловості
й будівництва
5. ВАТ "Криворізький
завод гірничого
машинобудування"
вул.Халтуріна,3
т/ф 404-48-57
marketing@cabletv.dp.ua
ліквідатор Аксюк Вікторія Вікторівна Виробництво
машин та устаткування
спеціального
призначення
6. Підприємство
об'єднання громадян
Криворізьке УВП УТОС
вул.Шмідта,6
т.409-50-80
info@upputos.dp.ua
Порадовський
Станіслав
Петрович
Виробництво
електро-розподільної
та контрольної апаратури
7. ТОВ "Юністіл" вул.Окружна,127/10
т/ф.409-32-59
unisteel@inbox.ru
Жердєв
Олександр
Сергійович
Оброблення
та нанесення
покриттів на метали

Угору

Підприємства – виробники харчових продуктів та напоїв
№ з/п Назва
підприємства
Юридична адреса,
телефон/факс,
електронна адреса
П.І.Б. керівника Вид економічної діяльності
1. ПрАТ "Криворізький молокозавод № 1" вул.Окружна,9
т/ф 409-21-73 kgmz@molvest.org.ua
Горбунов Олексій 
Олексійович
Виробництво молочної продукції
2. КП "Хладон" вул.Окружна,10
т/ф 27-47-22
Волочнюк Дмитро Миколайович Виготовлення м'ясних продуктів харчування
3. ТОВ "Геліос ЛТД" вул.Пушкіна,2
т/ф 90-15-53
Бєла Олена
Володимирівна
Виробництво мінеральних вод та інших безалкогольних напоїв
4. Кондитерський цех "Арлекіно" пр.Карла Маркса,19а
т.90-16-64
Семенець Сергій
Миколайович
Виробництво сухарів, печива, пирогів і тістечок
тривалого зберігання
5. ПОГ Криворізьке УВП УТОС вул.Шмідта,6

т.409-50-80

info@upputos.dp.ua
Порадовський Станіслав
Петрович
Виробництво хліба та хлібобулочних виробів
6. ПП Вовк О.В. вул.Хостинська, 47а
т.404-28-12
Вовк Олег
Володимирович
Виробництво рибопродуктів
7. ПП Носаєв В.В. вул.Окружна, 3
т.404-93-33
Носаєв Володимир
Володимирович
Виробництво макаронних виробів
8. ПП Зінківський В.О. вул.Воровського, 7б
т.28-00-92
Зінківський Віктор
Олександрович
Виробництво олії рослинної, макухи
9. ТОВ "Тірс-Кр" вул.Купріна, 123
т.404-11-75
Єфремов Микола
Іванович
Виробництво лікеро-горілчаних напоїв
10. Борошняний цех вул.Окружна, 14 Гунбін Олексій
Михайлович
Виробництво хлібо-булочних виробів
11. ТОВ "Радонеж"

вул.Окружна,12  т.404-28-30

Суярко Лідія Василівна рибопродукти
12 ТОВ "Пласма" вул.Менжинського,3 т.401-02-42 Орєшкін Микита Андрійович Виробництво доочищеної води
13 Цех з виробництва кулінарної продукцї  т.410-44-44 Нікітська Наталія Сергіївна Виробництво кулінарної продукції

Угору

Підприємства – надавачі комунальних послуг
№ з/п Назва підприємства Юридична адреса, телефон/факс, ел. адреса, вебсайт П.І.Б. керівника Вид економічної діяльності
1. КПТМ “Криворіжтепломережа” пров.Дежньова,9 т. 409-51-01, ф.409-51-18, kancelariya_kpts@ukr.net Мітін Сергій Миколайович Постачання пари та гарячої води
2. ПАТ “ДТЕК” Дніпрообленерго” Криворізькі міські електричні мережі (структурний підрозділ компанії у м.Кривий Ріг) пр.Карла Маркса,41 т.92-31-32, ф.404-13-01, kanc0@ kgas.dp.energy.gov.ua Вередін Геннадій Віталійович  Розподілення та постачання електричної енергії

Угору

Будівельні підприємства
№ з/п Назва підприємства Юридична адреса, телефон/факс, ел. адреса, веб-сайт П.І.Б. керівника Вид економічної діяльності
1. ТОВ “Весташляхбуд” вул. Урожайна,1, т/ф. 409-00-02, vestador08@rambler.ru Мілюков Віталій Миколайович Будівництво транспортних мереж, дорожніх основ та покриттів
2. ПрАТ “Кривбасшахтопроходка” вул. Кобилянського, 124 А, т/ф. 404-76-86 Чернюк Валерій Євгенійович Будівництво підприємств енергетики, добувної та обробної промисловості

Угору

Заклади охорони здоров'я

№ з/п

Назва підприємства

Юридична адреса, телефон

П.І.Б. керівника

1

Комунальний заклад                                  "Криворізька міська лікарня № 3" Дніпропетровської обласної ради"

вул.Пушкіна,13                    т/ф. 90-09-26

Коровін Ігор Володимирович

2.

КЗ "Криворізька міська поліклініка № 5" Дніпропетровської обласної ради"

пл.Визволення,2/1

т.92-30-72

ф.92-30-52

Клітний Олександр Григорович

3.

КЗ "Криворізький міський клінічний пологовий будинок № 1"Дніпропетровської обласної ради"

пл.Визволення,11               т.92-40-80

Васильєва Лариса Анатоліївна

4.

КЗ "Криворізька міська дитяча лікарня № 1" Дніпропетровської обласної ради"

пл.Визволення,2

т/ф 92-49-59

Марцинюк Людмила Семенівна

5.

ОКЗ "Міжобласний центр медичної генетики та пренатальної діагностики"

пл.Визволення,3а

т/ф 92-49-30

 

Веропотвелян Микола Петрович

6.

КЗ "Криворізький дитячий санаторій»

Дніпропетровської обласної ради»

вул. Гете,65

т.27-04-13, 27-48-11

Птиця Наталія Вікторівна

7.

КЗ "Криворізька міська стоматологічна клінічна поліклініка № 1"Дніпропетровської обласної ради"

пл.Визволення,5

т.92-32-01

Федотов Сергій

Борисович

8.

Підстанція №2

КЗ "Криворізька міська станція швидкої медичної допомоги ДОР"

вул.Пушкіна,46а

т.90-13-55, 90-09-72

Ігнат’єв Євген

Павлович

 

9.

КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6» Криворізької міської ради"

пл. Визволення, 2

каб. 204, т.92-49-53

Семеніхіна Алла Іванівна

 

10.

Амбулаторія №1     

вул.Пушкіна, 13

т.90-13-32

Кічева Лариса Василівна

11.

Амбулаторія №2    

м-н Всебратске-2/ 65-а

т. 27-74-20

Круподер Володимир Михайлович

12.

Амбулаторія №3    

вул.Халтуріна, 3

т.462-10-79

Баборак

Тетяна Олександрівна

13.

Амбулаторія №4    

пл. Визволення, 2

 т.92-49-51

Колеснік Вікторія Семенівна

14.

Амбулаторія №6     

вул.Погребняка, 10-а

т.27-17-04

Вишнева Марина Володимирівна

15.

Амбулаторія №7

вул. Тополина, 11а

т.477-23-41

Слісаренко

Валентина Олексіївна

Угору

IRC

Події

Шановні мешканці! До уваги пропонуються соціальні оголошення!

Шановні мешканці! До уваги пропонуються соціальні оголошення!

Соціальні оголошення:

 

Про припинення припинення повноважень спостережної комісії при виконкомі Центрально-Міської районної у місті ради

На виконання п. 12 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету...

 

Про проведення акції “Ветеранське подвір’я”

З вересня 2013 року за ініціативою депутатів районної у місті ради у районі проходить акція...

 

Про проведення номінації “Образотворче та декоративно-ужиткового мистецтво”

«Радості мить» Вже давно відлунали останні акорди ХІІ-го міського фестивалю народної...

 

Про інформаційну зустріч з учнями стосовно попередження явища бродяжництва, злочинності та поширення негативних проявів серед дітей

Підлітковий період є один із складних періодів розвитку особистості, який характеризується...

 

Про програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”

Шановні мешканці Центрально-Міського району! Службою розпорядника Державного реєстру...

 

Про День космонавтики

У 2014 році вся світова спільнота відзначала 80-річчя від Дня народження першого космонавта...

 

Про святкування свято Світлого Христового Воскресіння

Для православних християн свято Світлого Христового Воскресіння є головною подією, яку...

 

Про нараду щодо збереження та використання житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

04.04.2014 під головуванням заступника голови районної у місті ради по виконавчій роботі Гонченко...

 

Про виїзне засідання адміністративної комісії

27.03.2014 відбулось чергове виїзне засідання адміністративної комісії при виконкомі Центрально-Міської...

 

Про благоустрій території району

Наближаються травневі свята, а з ними і найголовніше свято року – День Перемоги. Природа...