Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564) 90 08 12, (068) 970 56 97 факс:(0564) 90 08 15
пн-пт: 8.30-17.00
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Районна влада | Органи самоорганізації населення | Дислокація квартальних комітетів Центрально-Міського району

Дислокація квартальних комітетів Центрально-Міського району

Назва комітету

Назви вулиць, провулків

П.І.Б. голови комітету

№ 1

Горійська, Громова, Гріга, Іонова Балка, Гончарова, Фарфорова, Підстепна, Анатолія Жовтухи, Демокріта, Кондукторська, пров.Північний

Пацук Юлія Володимирівна

№ 2

Зелений гай, Псковська, Кюрі, Реріха, Разіна, Россіні, Пермська

Калінка Неля Іванівна

№ 3

Душанбинська, Білоруська, Навої, Дюма, Букова, Муравйова, Григорія Шишка

Безсмольна Ганна Іванівна

№ 4

Маршрутна, Далека, Гріна, Тянь-шанська, Черемшини, Тюльпанів, Постоя, пров.Слави

Калиновська Надія Михайлівна

№ 5

Алімова, Турнірна, Скіфська, Бєлгородська, Гірницької слави, Моісеївська

Щербина Віталій Федосійович

№ 6

Арктична, Достатку, Брянська

Нежидай Анжеліка Анатоліївна

№ 7

Гризодубової, Карнаватська, Чудська, пров.Гоголя

Нечитайлова Тетяна Олексіївна

№ 8

Миколи Куліша, Амосова, Шмідта

Молотай Олена Євгенівна

№ 9

Синявіна, Геннадія Удовенка, Горького, Удмуртська, пров.Водний

Ковальчук Олена Леонідівна

№ 10

 

Фучика буд.№  (1-68), пров.Фучика, Дагестанська,

Українська буд.№ (193-211), Орільська, Кременчуцька

Павленко Інна Володимирівна

№ 11

Новопрокровська буд.№ (51-73; 74-104, 118), Українська

буд.№ (230-294); буд.№ 131-185), Фуко, Івана Сулими, Яна Гуса

Рибак Валентина Миколаївна

№ 12

Черняховського буд.№ (99-264), Миколи Ходича, Чемпіонів, Петра Калнишевського буд.№ (3-8)

Басенко Наталя Віталіївна

№ 13

Українська буд.№ (52, 54, 62, 100, 102, 154-226, 86, 85-127), Леонтовича, Новопокровська буд.№ (1-49; 2-72), пров.Тропініна

Павлюк Олена Дмитрівна

№ 14

Шевченка, Дружня, Коперніка

Герасимова Інеса Олександрівна

№ 15

Володимира Винниченка буд.№ (155-269; 272-352), Економічна, пров.Економічний

Стафєєва Лариса Олександрівна

№ 16

Володимира Винниченка буд.№ (1-153, 2-270), Кравченка

Захарченко Наталія Василівна

№ 17

Толстого буд.№ (1-41), Кривбасівська буд.№ (80-92; 95-161), Шаблія, Цвейга

Романова Олена Георгіївна

№ 18

Джанкойська, Лозуватська, Ойстраха, Російська, Груднева, Авіаційна, Камчатська буд.№ (від 55 до кінця), Баратинського, Костромська, Туполєва буд.№  (1, 2, 4)

Андрєєва Раїса Миколаївна

№ 19

Купріна, Кабардинська, Єлецька, Кокандська

Рець Валентина Микитівна

№ 20

Трудової слави, Урожайна, Тереховського, пров.Новолозуватський

Долгорученко Валентина

Володимирівна

№ 21

Камчатська буд.№ (2-50); 1-53), Незабудок,

Діккенса буд.№ (1-74), Червоних троянд, пров.Знаменських

Іонова Віра Іванівна

№ 22

Кадіївська, Тіниста, Трубецького, Хайфонська, Тютюнника, пров.Питомий

Кравцова Тетяна Олександрівна

 

№ 23

Жмеринська, Хліборобна, Крутогірна, пров.Козачий, пров.Жмеринський, Леонова

Новосьолова Людмила Володимирівна

№ 24

Сакко і Ванцетті, Фроленка, Міаська, Таманська, Хвойна, Ємельянова, Єдності, Фісташкова, Бакулєва, Хібінська, Кривбасівська, Українська буд.№ 11

Халабуда Людмила Вікторівна

№ 25

Радості, Запорізька, Рембрандта, пров.Заслонова

Шевікова Катерина Петрівна

№ 26

Інгульська, Каракозова, Діккенса, Рибалка

Альошина Любов Миколаївна

№ 27

Акопяна, Богуна, Блока, Хасанська, Атлантична

Грубська Лариса Григорівна

№ 28

Прорізна, Весняна, Гаріна, Берлінська, Хостинська, Гізенги

Маловик Віктор Сергійович

№ 29

Кандибінська, Заповідна, Туристична, Бестужева

Чміль Надія  Петрівна

№ 30

Тарапаківська, Сташкова, Бєлороссова

Пилипенко Юрій Борисович

№ 31

Лавроненка, Шарохіна

Макаєвська Ольга Сергіївна

№ 32

Херсонська, Фруктова, Фінська

Сироєжко Лідія Михайлівна

№ 33

Маріупольська

Бабенко Володимир Леонідович

№ 34

Калузька, Осипенка, Мукачева, Статутна, Багратіона, Нахічеванська, Усть-Каменогорська, Бекетова, Ушакова, Студентська, Павленка

Заїкіна Любов Петрівна

 

№ 35

Ваніна, Білих акацій, Волховська, Академічна, Чебаркульська, Голубина, Вишнева, Політехнічна буд.№ (44-96), Трудових резервів, Вольська буд.№ (1-56), Лабораторна буд.№ (49-101)

Галушкіна Любов

Афанасіївна

№ 36

Буковинська, Вольська буд.№ (56 до кінця), Івана Добровольського буд.№ (33-75), Вірменська, Авторська, Пржевальського буд.№  (25-52), Гете буд.№ (44-62), Руставелі

Вільгаук Олена Володимирівна

№ 37

Дачна, Весела Дача, Пирогова, Лабораторна буд.№ (1-47; 2-54), Політехнічна буд.№ (1-41; 2-44), Івана Добровольського

буд.№  (1-47; 2-40), Пржевальського буд.№  (1-30; 2-27)

Акімова Олена Василівна

№ 38

Сєрова, Гете (2-40), Сарматська, Ісаковського, Пугачова, Чигиринська, Мокрицького

Толкачова Любов Петрівна

№ 39

Докучаєва, Верхоянська, Рєпіна, Благонравова,

Лауреатів буд.№ (1-49), Миколаївське шосе

Атамасова Тамара Анатоліївна

№ 40

Стерлітамацька, Саранська, Татарська, Сумгаїтська, Сиктивкарська, Довженка буд.№  (51-105)

Черноіваненко Марина Олегівна

№ 41

Довженка буд.№ (1-52), Автозаводська, Таймирська, Каменедробильна, Тувинська, Саранська буд.№ (100 до кінця)

Рустамова Олена Георгіївна

№ 42

Анни Ярославни, Вільямса, Бадьорості, Біломорська, Волинська

Макарук  Володимир Миколайович

№ 43

Барикадна, Тепла, Дощова, Піхотинська, Улан-Батора

Будьонний Анатолій Миколайович

№ 44

Пожарського, Одоєвського, Мініна, Максима Кривоноса

Першина Людмила Анатоліївна

№ 45

Табірна, Солдатська, Максима Кривоноса, Тимошенка, Мудрості, Офіцерська

Колосовський Владислав Миколайович

№ 46

Мерецкова, пров.Мерецкова

Котенко  Любов Іванівна

№ 47

Бандуристів, Шокальського, Орлине гніздо  (1-55; 2-84)

Панібратченко Надія Леонідівна 

№ 48

Орлине гніздо буд.№ (57-105; 86-110), Нартова, Неруди, Молодості, Костя Пестушка

Тригуб Євген Миколайович

№ 49

Венеціанова, Ягідна, Верхня Антонівка

Якуба Людмила Володимирівна

№ 50

Ливарна, Чеська, Кленова, Академіка Белелюбського, Єрмолової, Кутаїська, Старовокзальна буд.№ (81-99), Каракалпацька

Тараненко Володимир Іванович

 

№ 51

Танкістів, Братиславська, Болгарська буд.№  (1-28), Старовокзальна буд.№ (67, 69, 71), Алексєєнка, полковника Морозенка

Ситник  Алла  Василівна

№ 52

Халтуріна, Беринга, Болгарська буд.№ 28

Дорошенко Любов Іллівна

№ 53

Гданцівська, Вівальді, Бажана, Іорданська, Старовокзальна

Альмяшева Марина Юріївна

№ 54

Бориса Мозолевського, Желябова, Гірничозаводська,

Мартіна Шимановського

Іванова Тамара Петрівна

№ 55

Челюскінців, Плеханова, Курячого, Балтійська

Коваленко Юлія Вікторівна

№ 56

Машинобудівна, Менделєєва, Рилєєва, Тургенєва

Музика Таїсія Вікторівна

 

№ 57

Інгулецька, Польська, Пхеньянська

Бережницька Людмила  Йосипівна

№ 58

Маміна-Сибіряка, Воліна

Спас Валентина Григорівна

№ 59

Заводська, Пуччіні, Шахтарської слави, Царичанська, Нижньотагільська

Бударіна Валентина Назарівна

№ 60

Печорська, Паганіні, Умільців

Короїд Павло Петрович

№ 61

Галахівська, Цементна, Цвєтаєвої

Осітрова Фаїна Василівна

№ 62

Нагірна, Маршова, Монюшка

Гук Наталія Вікторівна

№ 63

Шкільна, Штрауса, Шубіна, Шульги

 

Суханова Ніна Борисівна

№ 64

Широківська буд.№ (42-145), Афіногенова, Даля

Коробко Клавдія Яківна

№ 65

Широківська буд.№ (12-40), Цехова, Патона, Усика,

Свято – Миколаївська буд.№  (64-87)

Черновол Олена Леонідівна

№ 66

Староярмаркова буд.№ (32, 33, 39), Церковна буд.№ 7, Першотравнева буд.№3, Зарічна, Рубіжна, Грабовського, пров.Джерельний

Кучеренко Тетяна Вікторівна

№ 67

Черняховського буд.№  (1-95), Ракетна, Таманська, пров.Жолтовського

Шаблій Раїса Іванівна

№ 68

Глинки, Староміська, Зимова, Саянська, Копиленка, Карагандинська, Каунаська

Бражник Людмила Олександрівна

№ 69

Новоросійська, Уссурійська, Аргунових, Олександра Поля, Глінки буд.№ (37-63), пл.Лебєдєва-Кумача,

пров.Улан-удинський

Овсейчук Микола Андрійович

№ 70

Кавказька, Краківська, Кобилянського буд.№ (170-131), Лебединського, Шуйська, Клайпедська

Щербакова Ольга Олексіївна

№ 71

Балхаська, Івана Франка, Академіка Малахова

Отян Юрій Онисимович

№ 72

Декабристів

Коломієць Галина Леонідівна

№ 73

Кобилянського буд.№ (64-191), Стрєльцова

Привалова Катерина Григорівна

№ 74

Пушкіна, Лермонтова, пров.Білецького, пров.Ботєва, пров.Лодигіна, пров.Бебеля, Тютчева, Пестеля, Газетна

Сергійчук Лідія Яківна

№ 75

Вахтангова, Бальзака, Азовська, Труща, Яблочкіної, Лінійна, пров.Аджарський, пров.Кленовий

Дьяченко Надія Григорівна

№ 76

Богомольця, Богдановича, Вершиніна, Едісона, Електроніки, Ейнштейна, Василенка, Шопена, Василя Суманєєва, пров.Флоксів, майдан Вознесенський

Сюткін Василь Григорович

№ 77

пр.Поштовий, пров.Врубеля, пров.Путилівський

Гіт Олена Дем'янівна

 

№ 78

Дунайська, Гулака-Артемовського, пл.Визволення буд.№ 4

Кюммель Луіза Петрівна

№ 79

Ентузіастів, Грушева, Кринична, пров.Дежньова, пров.Доблесті, Степової Дивизії

Горбач Вікторія Валеріївна

№ 80

Чкалова, Німецька, Волейбольна, Юрія Сича буд.№ (115, 27, 29), пр.Поштовий буд.№ (31, 33, 36, 37), пров.Даргомижського, пров.Пулківський буд.№ 3, Волошкова

Невінчана Олена Анатоліївна

№ 81

Станція Колонка

Пашаєв  Ілхам Зіят-огли

№ 82

Зорге, Хорватська, Дмитра Глинки, Покришкіна, Багрицького, Швецова

Сіманько Галина Павлівна

№ 83

Бориса Глінки, Митищенська, Хмельова

Медведєва Людмила Михайлівна

№ 84

Чеботарьова, Суботня

Овсянник Олександр Дмитрович

№ 85

Рахманівська, Давида Кана

Власенко Ігор Георгійович

№ 86

Святкова, Чекаліна

Шевченко  Олена Павлівна

№ 87

Герцена, Яцьківа, Руднична, Черепанових

Шпак Світлана Вікторівна

№ 88

Кольорова, Солідарності, Меріме, Малигіна, Осіння, Унгенська, Альохіна

Болот Яків Григорович

№ 89

Авангардна, Журавського, Силікатна, Тополина

Бєлий Володимир Тимофійович

вгору